لزوم ترغیب بانوان به حضور بیشتر در عرصه های ورزشی در دزفول

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۸
لزوم ترغیب بانوان به حضور بیشتر در عرصه های ورزشی در دزفول
اقتصاد ایران: دزفول - سرپرست فرمانداری دزفول بر لزوم ترغیب بانوان به حضور بیشتر در عرصه های ورزشی از طریق تقویت زیرساخت ها و امکانات ورزشی در این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، محمد حیدری عصر امروز در جلسه دیدار و آشنایی با پرسنل اداره ورزش و جوانان دزفول اظهار کرد: باید با برنامه ریزی های مدون، بانوان را به روی آوردن به ورزش ترغیب کرد و امکانات، تجهیزات و زیر ساخت های لازم را برای حضور آنان در ورزش های حرفه ای بیش از پیش تقویت کرد. 
وی افزود: ضرورت های جامعه ایجاب می کند تا بانوان در امور ورزشی بیش از گذشته فعالیت داشته و این امر بی شک، موجب گرم تر شدن و پویایی کانون خانواده خواهد شد. 
سرپرست فرمانداری دزفول تصریح کرد: دزفول می تواند به عنوان قطب ورزشی در شمال خوزستان مطرح شود و برای تحقق این امر باید از تمام ظرفیت های موجود در شهرستان نهایت استفاده را کرد. 
حیدری عنوان کرد: با استفاده از ارتباطات موجود در وزارت ورزش و جوانان و حمایت نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی، تلاش خواهیم کرد تا کمبودهای زیرساختی شهرستان دزفول را رفع کنیم.
سرپرست فرمانداری دزفول ادامه داد: برای ایجاد نشاط و سلامت روانی در عموم مردم، باید برای حوزه ورزش های همگانی برنامه ریزی دقیق و پایدار و نیز سرمایه گذاری مناسب، تدوین و اتخاذ شود.
وی در ادامه بیان کرد ...

[ مشاهده متن کامل لزوم ترغیب بانوان به حضور بیشتر در عرصه های ورزشی در دزفول اکو نیوز ]

آخرین اخبار اکو نیوز