کرمانشاه ۴۴ شهید در عملیات بیت المقدس دارد/ اجرای ۲۵۰ ویژه برنامه در سالروز فتح خرمشهر

دریافت خبر : پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲:۳۱
کرمانشاه ۴۴ شهید در عملیات بیت المقدس دارد/ اجرای ۲۵۰ ویژه برنامه در سالروز فتح خرمشهر
خبرگزاری شبستان: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کرمانشاه، با اشاره به تقدیم ۴۴ شهید از کرمانشاه در عملیات بیت المقدس، از اجرای ۲۵۰ برنامه شاخص ویژه سی و ششمین سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان در استان خبر داد.

سرتیپ دوم پاسدار مرادعلی محمدی مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه، در تشریح برنامه های سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: بیش از 250 برنامه در سطح استان طی روزهای دوم، سوم و چهارم خرداد اجرا می شود.
وی افزود: عمده این برنامه ها با محوریت مردم، نهادهای فرهنگی و مجموعه هایی که در سطح استان هستند با شعار "ما توانستیم" برگزار می شود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه، با اشاره به آغاز به کار ستاد گرامیداشت حماسه سوم خرداد با بیش از 10 کمیته تخصصی، اظهار کرد: عملیات بیت المقدس که پس از 24 روز نبرد، منجر به بازپس گیری خرمشهر شد، مهمترین نقطه عطف و یکی از پرافتخارترین عملیات های دوران دفاع مقدس است که تمام معادلات ارتش بعث و حامیانش را بر هم زد.
وی با اعلام اینکه استان کرمانشاه ۴۱ شهید در این عملیات ظفرمند تقدیم کرده است، ابراز کرد: ویژه برنامه های سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان با شکوه هر چه تمامتر و به منظور انتقال فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان، در نقاط مختلف استان برگزار می شود.
سرتیپ دوم پاسدار محمدی، ب ...

[ مشاهده متن کامل کرمانشاه ۴۴ شهید در عملیات بیت المقدس دارد/ اجرای ۲۵۰ ویژه برنامه در سالروز فتح خرمشهر شبستان ]