هنوزپرونده قضائی برای سیل تشکیل نشده است/مدارک دادگستری آماده است

خبرگزاری مهر جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴
به گزارش خبرنگار مهر ، هادی هاشمیان در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت اقدامات قضائی مرتبط با سیل گفت: هنوز پرونده ای در خصوص مقصرین سیل گلستان تشکیل نشده و منتظریم کار اسکان مردن به پایان برسد، چون این امر در اولویت ما قرار دارد. وی در مورد آخرین وضعیت مردم سیل زده استان گلستان گفت: در حال حاضر مردم از اردوگاه های موقت به منازل خود بازگشتند اما با توجه به اینکه منازلشان بیش از ۲۰ روز دچار آبگرفتگی بوده خراب شده و در چادرهای منازلشان زندگی می کنند. این مقام قضائی در خصوص نحوه امدادرسانی به مردم گفت: امدادرسانی توسط دستگاه های مختلف از جمله سپاه و ارتش و همچنین خود مردم انجام می گیرد و شرایط رو به د بهبود است. وی افزود: اقدامات ما انجام شده است و مستندات را جمع آوری کرده ایم و به محض اینکه شرایط بهتر شود و مردم در آرامش قرار گرفتند موضوع را رسانه ای خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، هادی هاشمیان در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت اقدامات قضائی مرتبط با سیل گفت: هنوز پرونده ای در خصوص مقصرین سیل گلستان تشکیل نشده و منتظریم کار اسکان مردم به پایان برسد، چون این امر در اولویت ما قرار دارد.
وی در مورد آخرین وضعیت مردم سیل زده استان گلستان گفت: در حال حاضر مردم از اردوگاه های موقت به منازل خود بازگشتند اما با توجه به اینکه منازلشان بیش از ۲۰ روز دچار آبگرفتگی بوده خراب شده در منازلشان داخل چادر زندگی می کنند.
این مقام قضائی در خصوص نحوه امدادرسانی به مردم گفت: امدادرسانی توسط دستگاه های مختلف از جمله سپاه و ارتش و همچنین خود مردم انجام می گیرد و شرایط رو به بهبود است.
وی افزود: اقدامات ما انجام شده است و مستندات را جمع آوری کرده ایم و به محض اینکه شرایط بهتر شود و مردم در آرامش قرار گرفتند موضوع را رسانه ای خواهیم کرد.