مذاکرات جدی برای سفر شهروند بحرینی به فضا

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳
مذاکرات جدی برای سفر شهروند بحرینی به فضا
یک منبع نزدیک به صنعت موشکی و فضایی روسیه به ریا نووستی گفته است که مذاکرات پشت پرده برای انتخاب و فرستادن یک شهروند بحرینی به فضا، بین سازمان فضایی روسیه روسکاسموس و مقامات بحرینی آغاز شده است و در صورت رسیدن به نتیجه، اعلام رسمی خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
یک منبع نزدیک به صنعت موشکی و فضایی روسیه به خبرگزاری ریا نووستی گفته است که مذاکرات پشت پرده برای انتخاب و فرستادن یک شهروند بحرینی به فضا، بین سازمان فضایی روسیه روسکاسموس و مقامات بحرینی آغاز شده است و در صورت رسیدن به نتیجه، اعلام رسمی خواهد شد.
به گزارش ایسنا، بنا به گفته این منبع، دیمیتری راگوزین رئیس روسکاسموس و هیئتی از کارشناسان این سازمان به زودی جهت انجام مذاکرات پیرامون انتخاب, آموزش و فرستادن شهروندی از بحرین به فضا، به منامه پایتخت بحرین سفر خواهند کرد.
در ماه مارس سال ۲۰۱۸، روسکاسموس گزارش داد که در مورد انتخاب و آموزش فضانوردانی از سلطان نشین بحرین در مرکز آموزش فضانوردان روسیه، مذاکرات مقدماتی آغاز شده است.
این منبع به خبرگزاری ریانووستی گفت: پس از امارات متحده عربی، اینک هیئتی از روسکاسموس آماده می شوند تا برای گفتگو به بحرین بروند تا در مورد پرواز شهروندی از این کشور به ایستگاه فضایی بین المللی مذاکره کنند.
روس ها در مورد فرستادن افراد غیرحرفه ای به فضا، تجربه طولانی دارند و حتی در زمان شوروی نیز شهروندان کشورهای ...

[ مشاهده متن کامل مذاکرات جدی برای سفر شهروند بحرینی به فضا انتخاب ]

آخرین اخبار انتخاب