در هفته بسیج هزار و ۱۵۰ پروژه محرومیت زدایی افتتاح می شود

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵۷
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در هفته بسیج هزار و ۱۵۰ پروژه محرومیت زدایی و سه هزار واحد کوچک خانگی را افتتاح خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه دفاعی و امنیتی گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار غلامحسین غیب پرور در نشست خبری که صبح امروز برگزار شد، برنامه های سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج را تشریح کرد.
وی گفت: بنای ما از ابتدای سال ۹۷ تأکید بر بُعد خدمات رسانی است که رزمایش اقتدار عاشورایی اوج آن بود و تجمعی را در این خصوص در ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری آزادی داشتیم. در هفته بسیج هزار و ۱۵۰ پروژه محرومیت زدایی و سه هزار واحد کوچک خانگی را در این هفته افتتاح خواهیم کرد و ۶ هزار گروه جهادی به مناطق محروم اعزام می شوند و همچنین بسیج در حوزه انرژی خورشیدی ورود پیدا کرده و سه هزار واحد نیروگاهی پنج کیلوواتی را افتتاح می کنیم و تصمیم داریم آن را تا به 100 کیلووات برسانیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: همچنین ۳۰ هزار دانش آموز از کارخانه ها بازدید خواهند کرد تا از ظرفیت عظیم اقتصادی کشور آگاه شوند و قرار است تا از مدیران و صاحبان هزار و ۵۰۰ کارگاه و کارخانه صنعتی دعوت شود تا با حضور در مدارس، دانش آموزان را با ظرفیت اقتصادی کشور آشنا کنند.
وی افزود: با توجه به تجربه موفقی که در مرداد و ...

[ مشاهده متن کامل در هفته بسیج هزار و ۱۵۰ پروژه محرومیت زدایی افتتاح می شود خبرگزاری آنا ]