اسامی گوشی های هوشمند دریافت کننده اندروید پای موتورولا منتشر شد

دریافت خبر : جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴
اسامی گوشی های هوشمند دریافت کننده اندروید پای موتورولا منتشر شد
شرکت گوگل پیشتر سیستم عامل جدید اندروید 9.0 پای را معرفی کرد. سیستم عاملی که دارای ویژگی های جدیدی بوده و تجربه کاربری بهتری را برای مخاطبان خود رقم می زند. این سیستم عامل هفته گذشته برای پیکسل های گوگل منتشر شد و مدت زمان کوتاهی نیز نوکیا 7 پلاس و اسنشال فون به دریافت این بروزرسان اندرویدی پرداختند. در حالی که HTC و سونی لیست گوشی های هوشمند دریافت کننده اندروید پای را مشخص کردند و در آن به گوشی های هوشمند HTC U12+, U11+, U11 و U11 life اشاره شد. حال نوبت به شرکت چینی موتورولا رسیده تا لیست اسمارتفون های دریافت کننده اندروید 9.0 پای را منتشر کند. حتی پیشتر وان پلاس به دریافت زودهنگام این بروزرسان توسط وان پلاس 6 نیز اشاره داشت.

در لیست گوشی های هوشمند زیر تمامی اسمارتفون های دربرگیرند موتورولا را می توان مشاهده کرد که بیشتر پرچمداران و میان رده ها را دربرمی گیرد.
این لیست به شرح زیر است:
moto z3 moto z3 play moto z2 force edition moto z2 play moto x4 moto g6 plus moto g6 moto g6 play
همانطور که مشخص می باشد، کمپانی موتورولا سعی کرده اسمارتفون های رده بالا را برای دریافت اندروید 9.0 پای در نظر گیرد. احتمالا بزودی سایر اسمارتفون های کمپانی بروزرسان اندرویدی را دریافت می کنند.
خبری از سری Moto E5 و Moto G5 نیست اگرچه سری Moto G6 را می توان مشاهده کرد. احتمالا نخستین مدلی که به دریافت بروزرسان اندروید 9.0 پای می پردازد moto z3 خواهد بود زیرا پرچمدار شرکت موردبحث بوده و عجیب نیست در ابتدا این بروزرسان را دریافت نماید. سپس تا پایان سال نیز احتمالا باقی مدل ها را دربرمی گیرد. البته پیش بینی می شود باقی مدل های اعلام نشده در سال 2019 این سیستم عامل کاملا جدید گوگل را دریافت کنند. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا زمان دقیق انتشار بروزرسانی نیز از سوی موتورولا مشخص شود.

[ مشاهده متن کامل اسامی گوشی های هوشمند دریافت کننده اندروید پای موتورولا منتشر شد سخت افزار ]