ایران چند شهید نخبه دارد؟

مشرق نیوز شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۹:۳۱
فرمانده سپاه صاحب الامر قزوین گفت: کشورمان ۱۲ هزار شهید نخبه دارد.

به گزارش مشرق ، سردار محمد شاهرخی در مراسم بزرگداشت عملیات کربلای ۵ و شهادت ۶۸ شهید دانش آموز حمله موشکی بروجرد، اظهار کرد: با گذشت چهل سال از عمر انقلاب اسلامی ایران دشمنان تلاش های فراوانی کردند تا این انقلاب را شکست دهند اما همیشه توطئه های آنان خنثی شده است. دشمن مرگ و افول خود ا در تحقق آرمان های انقلاب می بیند و این دلیل اصلی همه کینه ورزی ها است. در زمان قیام مردم ایران برای پیروزی انقلاب دو ابرقدرت شرق و غرب در عین حال که در اوج مخالفت و جنگ تمام عیار با هم بودند، در یک موضوع یکدیگر توافق داشتند و آن هم اینکه انقلاب به پیروزی نرسد اما این انقلاب به لطف خداوند متعال استمرار یافت و به زودی شاهد جشن بی نظیر آن خواهیم بود.انقلاب اسلامی ایران از گردنه های پر چالشی عبور کرده و آینده روشن و امیدواری در پیشرو دارد.
فرمانده سپاه صاحب الامر قزوین ادامه داد: ۱۲ هزار نخبه ایرانی به شهادت رسیدند ولی انقلاب اسلامی هیچ گاه شکست نخورد و همچنان به راه خود ادامه خواهد داد.
سردار شاهرخی با اشاره به شهادت ۶۸ دانش آموز بروجردی در جریان بمباران رژیم بعث عراق، اظهار کرد: این کودکان مظلوم و ده ها هزار جوان ایران اسلامی در حالی با بمب های شیمیایی صدام به شهادت رسیدند که مدعیان دروغین حقوق بشر در سکوت بودند.
وی تصرح کرد: این جامعه می تواند انقلاب را صادر کرده و تمدن اسلامی را در گستره عالم شکل دهد و دشمن از همین در هراس است.
فرمانده سپاه صاحب الامر قزوین بیان کرد: باید در انتخاب ها بدون توجه به چپ و راست افرادی را انتخاب کنیم که دغدغه مردم را داشته باشند.
شاهرخی ادامه داد: ملت ایران باید سرنوشت خود را به دست کسانی بدهد که دغدغه مردم ...

سرخط اخبار