کی روش: بازی با عراق حیاتی است

مشرق نیوز یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان می گوید که بازی روز چهارشنبه با عراق یک دیدار حیاتی است.

به گزارش مشرق ، کارلوس کی روش که شاگردانش روز گذشته (شنبه) با برتری ۲ بر صفر مقابل ویتنام صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ را قطعی کردند و به صدرنشینی خود در گروه D ادامه دادند، به سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) گفت: در فوتبال بازی بعدی همیشه مهمترین بازی است و تقابل با عراق برای ما یک بازی حیاتی به شمار می رود.
سرمربی پرتغالی تیم ملی ادامه داد: از حالا هر کاری که انجام می دهیم، برای بازی عراق خواهد بود، دیداری که باید با تمرکز بالا مقابل آنها بازی کنیم. هردو تیم برای کسب صدر جدول و البته حفظ اعتبار با یکدیگر خواهند جنگید. هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد تا در بازی بعدی از عراق بهتر باشیم.
کی روش که با تیم ملی به دنبال پایان دادن به ناکامی ایران در کسب جام قهرمانی جام ملت ها پس از ۴۳ سال است، عنوان کرد: بر این باورم که برای حضور در هر تورنمنتی نیاز به این است که کل بازیکنان آماده باشند.
وی خاطرنشان کرد: می توان بازی هایی را با ترکیب اصلی با پیروزی به پایان برد، اما با ترکیب کامل می توان قهرمان یک تورنمنت شد. وظیفه من به عنوان سرمربی تیم این است که ۲۳ بازیکن تیمم را مثبت با نگرش سازنده نگه دارم.

سرخط اخبار