اجلاس رؤسای دانشگاه های بزرگ کشور در خرم آباد برگزار می شود

خبرگزاری آنا جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴
اجلاس رؤسای دانشگاه های بزرگ کشور با محوریت بررسی وضعیت استان های سیل زده دوازدهم و سیزدهم اردیبهشت در دانشگاه لرستان برگزار می شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، علی خاکی صدیق رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با اعلام خبر برگزاری اجلاس رؤسای دانشگاه های بزرگ کشور در این دانشگاه گفت: با توجه به اینکه دستور جلسه اصلی این اجلاس در خصوص سیل است. بنابراین این اجلاس در خرم آباد و دانشگاه لرستان برگزار خواهد شد.
وی افزود: در این اجلاس جلسه ای با مدیریت بحران استان لرستان، استاندار و مسئولان محلی خواهیم داشت.
رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی تأکید کرد: همچنین در حاشیه این اجلاس، رؤسای دانشگاه های بزرگ کشور از مناطق سیل زده بازدید خواهند کرد.
خاکی صدیق اظهار داشت: بازدید از مناطق سیل زده موجب می شود تا زمینه کمک رسانی دانشگاه ها به این مناطق فراهم شود.
وی عنوان کرد: دانشگاه ها پس از بروز سیل در استان های کشور، کمک های متعددی به مناطق سیل زده داشته اند. بنابراین هدف از برگزاری این اجلاس بررسی و برنامه ریزی علمی موضوع سیل برای کمک به مناطق سیل زده از سوی دانشگاه هاست.
رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی گفت: با توجه به اینکه از سوی رئیس جمهور، رئیس دانشگاه تهران به عنوان رئیس هیئت ویژه گزارش ملی سیلاب تعیین شده است. بنابراین حضور وی در منطقه موجب خواهد شد تا دید این کمیته به موضوع وسیع تر شود.