رشد شاخص اقتصادی در بخش صنعت سمنان مطلوب است

دریافت خبر : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۶:۰
رشد شاخص اقتصادی در بخش صنعت سمنان مطلوب است
سمنان- ایرنا- رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان گفت: رشد شاخص اقتصادی با اقدامات مثبت دولت تدبیر و امید و ارایه تسهیلات رونق تولید در بخش صنعت این استان مطلوب است.

علی اصغر جمعه ای روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به همزمانی تک رقمی شدن تورم و رشد اقتصادی در صنایع بزرگ و بالادستی به عنوان یکی از دستاوردها و برنامه های دولت، افزود: این برنامه ها باید صنایع کوچک و متوسط و فعالان بخش خصوصی بخش صنعت و معدن را هم شامل شود.
وی با تاکید بر لزوم توجه بیشتر برنامه های دولت به صنایع کوچک و فعالان بخش خصوصی در اقتصاد، اظهارداشت: بیشترین توجه دولت در برنامه ها نسبت به صنایع بزرگ بوده و لازم است دولت تدبیر و امید برای صنایع کوچک و متوسط چاره اندیشی در امور مختلف داشته باشد.
رییس اتاق بازرگانی سمنان با تاکید بر این که ایجاد آرامش در بازار و به وجود آوردن ثبات اقتصادی از دستاوردهای موفق و مهم دولت است، افزود: حدود 80 درصد از اقتصاد کشور دولتی است و بیشترین برنامه های کشور شامل حال این بخش می شود در حالی که باید به بخش های خصوصی و صنایع کوچک و متوسط توجه بیشتری شود.
جمعه ای با بیان این که در گذشته و در دولت قبل شاهد تلاطم در بازار بودیم، اما دولت تدبیر و امید با برنامه ریزی توانست این تلاطم را از بین ببرد و اقتصاد را با ثبات کند، ادامه داد: دولت ...

[ مشاهده متن کامل رشد شاخص اقتصادی در بخش صنعت سمنان مطلوب است ایرنا ]