۴۰ زندانی جرائم غیرعمد به آغوش خانواده هایشان بازگشتند

دریافت خبر : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴
اقتصاد ایران: کرمان - مسئول کمیته تشکل های مردمی کنگره شهدای کرمان از آزادسازی ۴۰ زندانی جرائم غیرعمد در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ جواد جلالی ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه در رابطه با کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد گفت: قرار بود ۸۰ زندانی با برآورد دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آزاد شوند که از اول سال تا به این لحظه از ۸۰ زندانی، ۴۰ زندانی آزاد شده اند.
وی افزود: آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد بعد از اجلاسیه با کمک مردمی و در قالب گلریزان صورت خواهد گرفت .
سرهنگ جلالی ادامه داد: امیدواریم برنامه هایی که در کمیته تشکل های مردمی داریم سال آینده جدای از بحث کنگره استمرار پیدا کند .
دبیر کمیته پشتیبانی کنگره شهدای استان کرمان هم در ادامه این جلسه در خصوص توزیع بسته های حمایتی به نیازمندان اظهار کرد: در برنامه نخست این کمیته که شامل تامین ۵۰۰ سبد جهیزیه است حدود ۲۷۰ سبد به صورت مشارکتی تامین شد.
سرهنگ بهرام نصیری ادامه داد: هر سبد شامل ۱۶ قلم کالای اساسی به اعتبار هفت میلیون و ۸۰۰ هزار است و حدود ۷۰ درصد این بسته ها را واگذار کرده ایم .
وی در مورد توزیع شش هزار و ۵۰۰ بسته های حمایتی نیازمندان اظهار کرد: برآورد ارزش هر بسته ۲۰۰ هزار تومان است که به صورت بن به اشخاص ...

[ مشاهده متن کامل ۴۰ زندانی جرائم غیرعمد به آغوش خانواده هایشان بازگشتند اکو نیوز ]