خودکفایی سوریه در کشاورزی یکی از عوامل ایستادگی در جنگ بود

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۴
بشار اسد رئیس جمهور سوریه تاکید کرد یکی از اهداف تروریستها ، ضربه زدن به خودکفایی سوریه در زمینه محصولات کشاورزی و وابسته کردن این کشور بود.

به گزارش سرویس بین الملل  خبرگزاری صداوسیما ؛ بشار اسد رئیس جمهور سوریه تاکید کرد یکی از اهداف تروریستها ، ضربه زدن به خودکفایی سوریه در زمینه محصولات کشاورزی و وابسته کردن این کشور بود.
به گزارش شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه ، بشار اسد رئیس جمهور سوریه با اعضای دفتر اجرایی اتحادیه مهندسان کشاورزی عرب گفتگو کرد.
اعضای این هیئت ، نزدیک شدن پیروزی در جنگ علیه تروریسم را به ملت و دولت سوریه تبریک گفتند.
این هیئت افزود ملت سوریه ملتی تولیدکننده و فعال است و دستیابی سوریه به خودکفایی در زمینه کشاورزی از عوامل ایستادگی این کشور در جنگی بود که عوامل اساسی حیات را هدف قرار داده بود.
بشار اسد تاکید کرد یکی از پایه های اصلی که در دستیابی سوریه به استقلال در تصمیم گیری در دهه های گذشته ، نقش داشته است ، امنیت غذایی است که بخش کشاورزی این کشور را به وجود آورده است و برای همین یکی از اولویتهای تروریستها ، بستن راهها برای متوقف کردن انتقال محصولات کشاورزی بود و آنها با این اقدام خود می خواستند توطئه های خارجی را در منطقه پیاده کنند که یکی از اهداف آن این است که مانع از استقلال در تصمیم ...

[ مشاهده متن کامل خودکفایی سوریه در کشاورزی یکی از عوامل ایستادگی در جنگ بود واحد مرکزی خبر ]