دروغ رسانه های بیگانه درباره اعتراضات ایران +فیلم و عکس

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵
دروغ رسانه های بیگانه درباره اعتراضات ایران +فیلم و عکس
رسانه های معاند با انتشار تصویر دو جوان مدعی شدند که آن ها در اعتراضات ماه های گذشته اهواز دستگیر و به مکانی نامعلوم منتقل شدند درحالی که این دو جوان از شهدای قیام بحرین در سال ۹۵بودند.

به گزارش مشرق ، در ماه های گذشته پس از بروز پاره ای از مشکلات اقتصادی و کوتاهی برخی از مسئولین در رسیدگی به این مشکلات، مردم خوزستان و برخی دیگر از مناطق ایران در اعتراضاتی که داشتند، پیگیر حل مشکلات خود بودند.

در این بین رسانه های ضدانقلاب برای دمیدن در آتش این اعتراضات به حق و تبدیل آن به اغتشاش و ناامنی به هر حربه و دروغی متوسل شدند.
یکی از دروغ هایی که این روزها در بستر رسانه ها و شبکه های اجتماعی دشمنان و ضد انقلاب علیه نظام منتشر شد خبر دستگیری دو جوان اهوازی به نام های «رضا ریحانی» و «خالد خسرجی» و انتقال آنها به مکانی نامعلوم توسط عوامل امنیتی می باشد به نحوی که از سرنوشت آنها اطلاعی در دست نیست.

اما حقیقت مطلب از این قرار بود که کارگران گروه ملی صنایع فولاد اهواز برای رساندن صدای خود به مسئولین در راستای پرداخت معوقات خود، تجمعات اعتراض آمیزی را در طی چندین روز در اهواز انجام دادند، پس از یکی از این اعتراضات که مقابل استانداری اهواز انجام شد خبری دروغین به سرعت در رسانه های ضد انقلاب و فضای مجازی منتشر شد، در این خبر تصاویر دو تن از شهدای قیام بحرین با اسامی جعلی ...

[ مشاهده متن کامل دروغ رسانه های بیگانه درباره اعتراضات ایران +فیلم و عکس مشرق نیوز ]

آخرین اخبار اجتماعی