زمان و نحوه نقل و انتقال فرهنگیان اعلام شد

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۵
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش در گرهمایی روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان در شهر ماهان زمان و نحوه نقل و انتقال فرهنگیان استان کرمان را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ حمیدرضا دعاگویی در گردهمایی روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان در شهر ماهان با اعلام این خبر افزود: فرهنگیان متقاضی نقل و انتقال سال تحصیلی ۹۸_۹۷ می توانند از تاریخ ۲۵ اسفندماه ۹۶ لغایت ۵ اردیبهشت ۹۷ با مراجعه به امور اداری شهرستان یا منطقه خود و ارائه مدارک مورد نیاز و دریافت کد کاربری و رمز عبور جهت ثبت نام اینترنتی در سامانه kerman.enteghalat.com اقدام نمایند.
وی افزایش بهره وری و کارآیی منابع انسانی در راستای اقتصاد مقاومتی و اصلاح استاندارهای نیروی انسانی آموزش و پرورش را از اهداف این کار دانست و در همین راستا، افزود: فارغ التحصیلان ورودی ۹۱ دانشگاه فرهنگیان در صورتی مجاز به شرکت در نقل و انتقال می باشند که تا پایان شهریور ۹۷ دو سال حضور و اشتغال تمام وقت موظف یا غیرموظف را در محل خدمت تعیین شده از سوی اداره کل را داشته باشند.
دعاگویی با اشاره به اعلام نتایج اولیه نقل و انتقال در نیمه دوم خرداد ۹۷، گفت: چنانچه افراد نسبت به فرآیند انتقال شکایت داشته باشند، بایستی از ابتدای مرداد ماه ۹۷ به مدت ۱۰ روز، ضمن مراجعه به سامانه رسیدگی به ...

[ مشاهده متن کامل زمان و نحوه نقل و انتقال فرهنگیان اعلام شد برنا نیوز ]