دستگاه های اجرایی ملزم به حمایت از هیات های ورزشی کردستان هستند

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۰
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان از ادارات و دستگاه های اجرایی استان خواست به منظور اهمیت ورزش در توسعه آن از هیات های ورزشی و ورزشکاران حمایت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان: بهمن مرادنیا شامگاه چهارشنبه در مراسم تجلیل و گردهمایی هیات های ورزشی استان کردستان اظهار داشت: ادارات و دستگاه های اجرایی باید اماکن ورزشی و سالن های خود را با هدف کمک به توسعه ورزش در اختیار هیات های ورزشی قرار دهند.
وی اضافه کرد: همه باید برای پیشرفت ورزش استان توان خود را مضاعف کنند تا عموم مردم و علاقمندان به ورزش دسترسی آسان تری به امکانات و اماکن ورزشی استان داشته باشند.
مرادنیا افزود: ضعف زیرساخت ها و منابع در حوزه ورزش استان را قبول داریم اما انتظار هست که در کنار بیان مشکلات، اقدامات و موفقیات این حوزه بویژه ورزشکاران مدال آور هم بیان شود تا بذر امید در جامعه پاشیده شود.
استاندار کردستان در بخشی دیگر از سخنانش خود تاکید کرد: در این رابطه و با توجه به پیشینه و ظرفیتی که در رشته فوتبال و بسکتبال استان وجود دارد حمایت از این رشته ها را به صورت خاص مورد توجه قرار داده ایم البته باید منابع مالی برای تشکیل تیم فوتبال و بسکتبال کردستان با هدف حضور در سطح اول کشور داشته باشیم.
وی خواستار استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی ...

[ مشاهده متن کامل دستگاه های اجرایی ملزم به حمایت از هیات های ورزشی کردستان هستند ایرنا ]