دیگران درباره ایران چه فکری خواهند کرد آقای ظریف!

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴
دیگران درباره ایران چه فکری خواهند کرد آقای ظریف!
سخنگوی جبهه پایداری با اشاره به پیامدهای منفی اظهارات ظریف در عرصه بین الملل، گفت: دیگران در مورد ما چه فکری خواهند کرد وقتی وزیر خارجه ما، چنین ادعاهایی را درباره سیاست های پولی کشور، مطرح می کند؟

مجید متقی فر، سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی با اشاره به ادعای وزیر امور خارجه مبنی بر وجود پولشویی گسترده در کشور، گفت: مایه تعجّت است که وزیر خارجه کشوری بگوید ما در کشورمان پولشویی داریم؛ پس نیاز به نظامی داریم که دشمنان طراحی کرده اند به نام FATF که جلوی این را بگیرد.
وی افزود: این فاجعه بارترین نوع نگاه به سیاست خارجه است که آقایانی که ادعا دارند خیلی هم تجربه دارند، به کار می بندند.
متقی فر با بیان اینکه ادعای وجود پولشویی در سطحی که ظریف مدعی شده است، صحت ندارد، اظهار داشت: ایشان بگوید در کجا، سی هزار میلیارد تومان پولشویی اتفاق می افتد.
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری اظهارات ظریف را ناشی از اهداف برآمده از تمایلات شدید غربگرایانه وی عنوان کرد و تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی به عنوان نهاد ناظر، باید آقای ظریف را بازخواست کند و در رأی اعتمادی که به وی داده است تجدیدنظر کند؛ چرا که چنین وزیری با اظهاراتش، کشور را در معرض آسیب های جدّی قرار می دهد.
متقی فر با بیان اینکه همین نگاه باعث شده برجام که دستاوردی برای کشور نداشته، شکل بگیرد، اظهار داشت: همین نگاه است که بسیاری از ...

[ مشاهده متن کامل دیگران درباره ایران چه فکری خواهند کرد آقای ظریف! نسیم آنلاین ]