سرمایه گذاری عظیم مایکروسافت روی 5G برای سلامت انسان خطرناک است!

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵
سرمایه گذاری عظیم مایکروسافت روی 5G برای سلامت انسان خطرناک است!
شرکت های مختلفی از جمله مایکروسافت، سرمایه گذاری های کلان روی تکنولوژی انقلابی 5G کرده اند. با ما همراه باشید تا با ابعاد مختلف این تکنولوژی آشنا شویم.

5G ، تحول و تکامل بعدی در شبکه های موبایل، احساسی ما را نسبت به تکنولوژی تغییر خواهد داد!
تکنولوژی 1G تماس صوتی را برای پلتفرم های موبایلی امکان پذیر کرد؛ 2G تماس متنی و 3G سرعت بالاتر و استریم موزیک و ویدیو فراهم کردند. 4G یا LTE سرعتی ۱۰ برابر بیشتر از 3G را برای کاربران مهیا کرد. اکنون، 5G تکاملی در قدرت محاسبات شبکه های موبایلی محسوب می شود. این تکنولوژی ما را قادر به انجام سناریوهای محاسباتی مختلف مانند اتومبیل های متصل، هوش مصنوعی پیشرفته، مراقبت های پزشکی از راه دور، واقعیت و افزوده ی مجازی پیشرفته خواهد کرد.

شبکه های 5G تاخیر بسیار اندکی خواهند داشت. این گونه شبکه ها سرعت و قدرت به مراتب بیشتری از شبکه های فعلی خواهند داشت و قادر به انتقال حجم عظیم تری از اطلاعات خواهند بود. این تکنولوژی قادر خواهد بود تا دستگاه هایی با فاصله های زیاد را به یکدیگر متصل کند. دستگاه های موجود در این شبکه، علاوه بر اتصال و ارتباط با شبکه، به دلیل تاخیر بسیار کم و سرعت بسیار بالا، قادر خواهند بود تا در زمان اندک به تصمیم گیری بپردازند (مانند ماشین های هوشمند). این قابلیت ها، نیازهایی ...

[ مشاهده متن کامل سرمایه گذاری عظیم مایکروسافت روی 5G برای سلامت انسان خطرناک است! زومیت ]