لایحه بودجه 98 می تواند نقطه شروع ارتقاء وزارت خارجه باشد/ سفارتخانه ها نیازمند کمک بودجه ای مجلس و دولت

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به اینکه در آستانه فصل بودجه هستیم، گفت: لایحه بودجه سال 98 می تواند نقطه شروع ارتقاء وزارت خارجه و تقویت سفارتخانه های ایران در خارج از کشور باشد.

علیرضا رحیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص ضرورت افزایش بودجه و تخصیص اعتبارات وزارت امور خارجه و سفارت خانه های ایران در خارج از کشور به ویژ در شرایط تحریم، گفت: وزارت امور خارجه در ماموریت جدید خود طبق آنچه در برنامه ششم توسعه برای آن پیش بینی شد، معاونت اقتصادی را به ساختار این وزارتخانه افزود بنابراین به موجب این تغییر ساختار وزارتخانه به تقویت بودجه و ارتقا نیاز دارد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کارآمدی وزارت امور خارجه علاوه بر اینکه نیازمند ارتقاء در حوزه منابع انسانی، به کارگیری مدیران چابک و حرفه ای است به تجهیزات در حوزه سخت افزاری هم نیاز دارد بنابراین افزایش بودجه لازمه ارتقاء وزارت امور خارجه است.
لایحه بودجه سال 98 می تواند نقطه شروع اتقاء سفارت خانه ها باشد
وی با اشاره به بازدید نمیاندگانی از کمیسیون امنیت ملی مجلس از سفارت خانه های مختلف، گفت: نیازمندی های قابل توجهی در سفارتخانه های مختلف به ویژه در حوزه ساختمانی و ملکی وجود دارد که از طریق افزایش بودجه وزارت امور خارجه می ...

[ مشاهده متن کامل لایحه بودجه 98 می تواند نقطه شروع ارتقاء وزارت خارجه باشد/ سفارتخانه ها نیازمند کمک بودجه ای مجلس و دولت خبرگزاری مجلس ]

آخرین اخبار خبرگزاری مجلس