بیشترین خودرو هایی که در گوگل جستجو می شوند کدامند؟

الف شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۰
در این گزارش به معرفی فهرست ۹ خودروی برتر که بیشترین آمار جستجو در گوگل را دارند، پرداخته ایم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، معمولا بیشترین کلید واژه ها و عبارات جستجو شده در موتور جستجوگر گوگل از اهمیت بسیاری چه برای مجامع آماری و چه برای رسانه ها برخوردارند. بیشترین آمار جستجوی سلبریتی ها، برند ها یا محصولات از جمله داغ ترین مواردی هستند که همه ساله دنبال می شوند. حال در اقدامی تازه، فهرست بیشترین آمار جستجوی خودرو ها در موتور جستجوگر گوگل اعلام شده که مورد توجه بسیاری از رسانه ها قرار گرفته است.
این فهرست مشخص می کند که مردم هر منطقه ای از دنیا، نام کدام خودرو ها را بیشتر جستجو کرده اند. این آمار که کلمات جستجو شده کاربران در ۱۰ سال گذشته را نشان می دهد، ۱۶۹ کشور را شامل شده است. این فهرست شامل ۵۵ خودروی پر جستجو می شود که ۹ خودروی اول این فهرست را معرفی خواهیم کرد.
۹. اتومبیل فراری ۴۵۸ ایتالیا (۲۵۶ هزار و ۵۹۰ بار جستجو)
سوپراسپرت متوسط و ارزان فراری که تولید آن بین سال های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ ادامه داشت، از جمله پرطرفدارترین محصولات این شرکت به شمار می رود. این خودرو که در تیراژ بیش از ۱۵۰۰۰ دستگاه به فروش رسید یکی از رکورد داران فروش محصولات فراری به شمار می رود. طرفداران این خودرو نیز از نقاط مختلف دنیا ۲۵۶ هزار و ۵۹۰ بار نام این خودرو را در موتور جستجوگر وارد کرده اند.
۸. اتومبیل فورد GT (۳۱۳ هزار و ۳۸۰ بار جستجو)
فورد GT در اصل یک خودروی مسابقه ای از این شرکت آمریکایی است که در دهه ۶۰ میلادی افتخارات بی شماری را در جریان مسابقات اتومبیلرانی از آن شرکت کرد. این خودرو که در نمونه اولیه با نام GT40 شناخته می شد توانست رقیب شکست ناپذیر خود یعنی فراری را در جریان مسابقات اتومبیل رانی شکست دهد. ۴۰ سال بعد و به ...