تروریسم زاییده تفکری است که مخالفش را در کنسولگری مثله می کند

دریافت خبر : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۳
تروریسم زاییده تفکری است که مخالفش را در کنسولگری مثله می کند
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تروریسم زاییده همان تفکّر افراطی است که با مثله کردن مخالف خود در کنسولگری اش در کشوری دیگر سعی دارد در برابر حامیان اروپایی و آمریکایی اش ژست دموکراتیک و حقوق بشری بگیرد.

به گزارش حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا از خانه ملت ؛ فیلیپ بونکارر، رئیس گروه دوستی پارلمانی فرانسه و ایران در مجلس سنای فرانسه و خانم دلفین او، رئیس گروه دوستی پارلمانی فرانسه و ایران در مجلس ملّی فرانسه که در رأس هیئتی از گروه دوستی پارلمانی به تهران سفر کرده اند با حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملّی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
فلاحت پیشه در ابتدای این دیدار با اشاره به روابط خوب دو کشور گفت: گسترش مناسبات ایران و فرانسه در عرصه های مختلف به نفع دو ملت است و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از روند افزایش ارتباطات دوستانه بین دو کشور به ویژه در عرصه پارلمانی حمایت می کند.
وی با تأکید بر لزوم افزایش همکاری های دو کشور در مسائل دوجانبه و منطقه ای به ویژه مبارزه با افراط گرایی و تروریسم افزود: امنیت ایران و اروپا به هم وابسته است و همکاری ایران و فرانسه به عنوان دو کشور قربانی تروریسم، نقش فراوانی در تأمین امنیت و آرامش در منطقه و اروپا دارد.
فلاحت پیشه در ادامه گفت: تروریسم زاییده همان تفکّر افراطی است که با مثله کردن مخال ...

[ مشاهده متن کامل تروریسم زاییده تفکری است که مخالفش را در کنسولگری مثله می کند خبرگزاری آنا ]