نشست ارکان اصلی پرسپولیس برگزار شد

برنا نیوز پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۸
نشست مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گابریل کالدرون و همچنین سیدجلال حسینی و حسین ماهینی در باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سیدجلال حسینی و حسین ماهینی کاپیتان های تیم پرسپولیس امروز به دعوت مدیرعامل در باشگاه پرسپولیس حضور یافتند.
در این نشست درباره مسایل مختلف تیم گفتگو شد و انصاری فرد از زحمات بازیکنان و آرامشی که در تیم وجود دارد تشکر کرد و گفت: بازیکنان تیم بدون توجه به هر چیزی فقط روی تمرین و بازی ها تمرکز کرده اند و این تلاش آنها جای تقدیر دارد و ما هم که تازه مسوولیت باشگاه را پذیرفته ایم سخت در تلاش هستیم تا با نهایی شدن قرارداد اسپانسری که جزییات و نحوه همکاری آن مشخص نبوده و برخی برنامه های اقتصادی دیگر باشگاه را به شرایط مالی بهتر برسانیم. بنده حسب وظیفه برای آگاهی اعضای تیم ضمن تقدیر و تشکر از انگیزه های بالای اعضای تیم این شرایط را به نمایندگی از تیم با کاپیتان های پرسپولیس در میان گذاشتیم و خوشحالیم که دغدغه اصلی بازیکنان سربلندی تیم در بازی های پیش رو است و برای رسیدن به این هدف بدور از هر حاشیه ای سخت در حال تلاش هستند و تیم در آرامش به کار خود ادامه می دهد.
ساعتی بعد از دیدار صمیمانه کاپیتان ها و مدیرعامل، گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس با حضور در باشگاه جلسه ای با محمدحسن انصاری فرد داشت. در این جلسه درباره مسائل مربوط به زمین تمرین، برنامه های آماده سازی و وضعیت کنونی تیم گفتگو شد. کالدرون برگزاری چنین نشست هایی را ضروری دانست و خروجی های این جلسات را مفید ارزیابی کرد.
انصاری فرد در این نشست ضمن تقدیر از سخت کوشی ها و زحمات کادرفنی و بازیکنان تاکید کرد؛ پرسپولیس در بازی های پیش رو با حمایت همه جانبه هواداران به میدان خواهد رفت و ان شاءالله موفقیت های لازم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار