نماینده مردم قزوین در مجلس: حماسه سوم خرداد نتیجه اتحاد مردم و رهبری امام (ره) بود

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۸
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه سوم خرداد نتیجه اتحاد بین آحاد مختلف مردم و رهبری هوشمندان امام خمینی(ره) بود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین ، داود محمدی امشب در مراسم گرامیداشت سی و هفتمین سالروز حماسه سوم خرداد که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و جمعی از هنرمندان استان در منزل شهید بابایی برگزار شد، اظهار داشت: مهم ترین نقطه قوتی که در تاریخ ما در زمان دفاع مقدس به خوبی قابل مشاهده است اتحاد عجیب و باور نکردنی بین مردم و رهبری تمام عیار امام خمینی (ره) است.
وی افزود: قدرت ایمان قلبی به خدا سبب شد تا رزمندگان ما با کمترین امکانات بتوانند بیشترین بازدهی را داشته باشند و در مقابل قدرتهای بزرگ نظامی جهان بایستند.
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: این که امروز در منزل شهید بزرگوار شهید بابایی افتخار استان قزوین گرد هم بیاییم و این پیروزی بزرگ را جشن گرامی بداریم بسیار ارزشمند است چرا که نشان میدهد هر چقدر هم که از روزهای جنگ بگذرد ما یاد قهرمانانمان را فراموش نخواهیم کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین:سوم خرداد یادآور رشادت بزرگمردانی از جنس اراده و ایمان است
البرز| سوم خرداد نماد اتحاد، ایثار و وفاق مردم ایران اسلامی است
فرمانده سپاه استان فارس: سوم خرداد نماد خودباوری و ایستادگی ملت ایران است
کردستان| ارزش ها و پیام های سوم خرداد به نسل جوان معرفی شود
محمدی بیان کرد: کشور اکنون در میانه جنگی تمام عیار قرار دارد و ما اکنون میدانیم رمز رهایی و پیروزی از این جنگ اتحاد مردم و فرمانبرداری از رهبری بزرگ جمهوری اسلامی ایران آیت الله خامنه ای است.
وی گفت: جنگ اقتصادی و فرهنگی که سال هاست علیه ما آغاز کرده اند ممکن است در مسیر رشد ما سنگ اندازی هایی ایجاد کرده باشد یا ...

سرخط اخبار