مسئولان از کارگاه های تولیدی و خدمات خانگی حمایت کنند

دریافت خبر : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷
یزد - ایرنا - رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: با توجه به نقش کارگاه های تولیدی و خدمات خانگی در ایجاد اشتغال و خودکفایی کشور، مسئولان امر از دست اندرکاران این نهادهای اقتصادی جامعه حمایت کنند.

سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور روز پنجشنبه در بازدید از چند کارگاه تولیدی در شهر یزد با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی و حمایت از خرید کالای ایرانی، افزود: حمایت از کارگاه های خانگی و تولیدی کوچک گام موثری برای تحقق شعار سال است که توسط مجموعه بسیج و سپاه با جدیت پیگیری می شود و نتایج موثری هم به همراه دارد.
وی گفت: انجام طرح های مختلف اقتصاد مقاومتی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی خواهد کرد ، باید مشکلات این واحدها با حمایت و همراهی مسوولان حل شود.
وی اضافه کرد: برای عملی شدن توصیه های مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد ، تولید و اشتغال باید کارگاه های کوچک تقویت شود.
وی با بیان اینکه این کارگاه ها نباید به علت نبود بازار فروش تضعیف شوند، ادامه داد: خرید کالای ایرانی که مورد تاکید رهبر فرزانه انقلاب اسلامی قرار دارد ، با حمایت از کارگاه های خانگی عملا اجرایی می شود.
رییس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: از برنامه های مهم و اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال 97 ، حمایت از خرید کالای ایرانی و پیگیری برای تحقق اوامر مقام معظم رهبری است.
در این بازدید مشکل واحدهای مورد بازدید ...

[ مشاهده متن کامل مسئولان از کارگاه های تولیدی و خدمات خانگی حمایت کنند ایرنا ]