شاگردان کی روش مقابل حریف شگفتی ساز

جام جم آنلاین جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷
تیم ملی فوتبال ایران شنبه ظهر دومین دیدارش در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ را مقابل ویتنام برگزار می کند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۱۴:۳۰ روز شنبه ۲۲ دی ماه در دومین مسابقه در امارات به مصاف ویتنام می رود.
پیروزی پرگل ایران مقابل یمن باعث شد که همه از تیم ایران به عنوان یکی از شانس های قهرمانی جام نام ببرند اما کارشناسانی که فوتبال را تخصصی تر دنبال می کنند می دانند که نباید در باد این برد خوابید.
جام ۲۰۱۹ جام شگفتی هاست؛ شکست استرالیا؛ قهرمان دوره قبل مقابل اردن، برد خفیف ژاپن و کره جنوبی مقابل حریفان درجه دوم همگی نشان از این واقعیت دارد که فوتبال آسیا پیشرفت کرده و فاصله تیم ها کمتر شده است حتی این گفته که استرالیا، کره جنوبی و ژاپن جایشان در نیمه نهایی رزرو شده هم خیلی با نتایج این جام همخوانی ندارد!
همه تصور می کردند ویتنام مقابل عراق یک تیم از پیش بازنده باشد اما تا ثانیه های پایانی عراقی ها فقط یک امتیاز داشتند.
حالا ویتنام برای حذف نشدن از جام با تمام قدرت مقابل ایران قرار می گیرد بنابراین به هیچ عنوان نباید ویتنام را دستکم گرفت بخصوص اینکه در بازی با عراق شاهد بودیم تماشاگران زیادی ویتنام را حمایت می کردند.
سرمربی ویتنام که اولین حضورش در جام ملت های آسیا را تجربه می کند صراحتا اعلام کرده مقابل ایران هیچ ضعفی احساس نمی کنیم! ما به دنبال صعود از گروه هستیم حتی به عنوان تیم سوم!
اگرچه سابقه و قدرت دو تیم روی کاغذ به هیچ عنوان برابر نیست اما ویتنام مقابل ایران چیزی برای از دست دادن ندارد اگر بازنده شود بازنده ای سربلند خواهد بود که مقابل تیم اول آسیا شکست خورده و اگر امتیاز بگیرد خالق شگفتی شده است. بازی با چنین حریفی برای تیم ملی بسیار خطرناک است. قطعا کی روش بهتر از هر کسی دیگر می ...

سرخط اخبار