شهدا تربیت یافته مکتب عاشورا بودند/ وصیتنامه شهدا عاشورایی بود

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۳
شهدا تربیت یافته مکتب عاشورا بودند/ وصیتنامه شهدا عاشورایی بود
عضوهیئت معارف جنگ ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه شهدا تربیت یافته مکتب عاشورا بودند، گفت: رزمندگان دفاع مقدس حتی وصیتنامه خود را نیز عاشورایی می نوشتند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از بهار، امیرسرتیپ غلامحسین دربندی در هفدهمین یادواره شهدای والامقام روستای حسام آباد ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والامقام حسام آباد و شهدای هشت سال دفاع مقدس با اشاره به جوانمردی های رزمندگان دفاع مقدس اظهار داشت: شهدا در راه پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب اسلامی از جان خویش گذشتند.
وی با اشاره به اوج شکوه ایستادگی شهید «محسن حججی» در اسارت داعشی ها افزود: این شهید والامقام چگونه همانند یک قهرمان در اسارت بود؟ این امر به دلیل این بود که این شهید بزرگوار تربیت یافته مکتب عاشورا بود.
عضوهیئت معارف جنگ ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه شهدا تربیت یافته مکتب عاشورا بودند، تصریح کرد: رزمندگان دفاع مقدس حتی وصیتنامه خود را نیز عاشورایی می نوشتند.
وی با اشاره به شهید «صادق مزدستان» گفت: این شهید بزرگوار نوشته بودند «ای امام عزیز من را ببخش که یک بار توانستم به فرمانت شهید شوم» و از امام عذرخواهی کردند.
امیرسرتیپ دربندی با اشاره به فرهنگ دفاع مقدس و با تأکید بر ترویج آن در جامعه بیان کرد: در جبهه های حق علیه باطل اوج انسانیت را رزمندگان اسلام داشتند.
و ...

[ مشاهده متن کامل شهدا تربیت یافته مکتب عاشورا بودند/ وصیتنامه شهدا عاشورایی بود بسیج نیوز ]