نگاه مثبت هیأت های خارجی در ارزیابی روند امدادرسانی مشهود بود

ایلنا پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۷

رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با استاندار خوزستان از تلاش های دستگاه های مختلف اجرایی و امدادی در امدارسانی به حادثه سیل اخیر تجلیل کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، علی اصغر پیوندی در دیدار با استاندار خوزستان، از حسن مدیریت و تلاش شبانه روزی وی در مدیریت حادثه سیل اخیر تقدیر و از حضور تمامی دستگاه های خدمت رسان تجلیل کرد.
وی همچنین با اشاره به تلاش های نیروهای خدوم جمعیت هلال احمر در کنار سایر دستگاه ها، از بازدید میدانی بیش از 10 هیأت خارجی از مناطق سیل زده و شرایط امداد رسانی و تحسین این گروه ها از روند امداد رسانی به افراد آسیب دیده سخن گفت.
رئیس جمعیت هلال احمر با تأکید بر نگاه مثبت تیم ارزیابی فدراسیون جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر در خصوص روند امداد رسانی در استان خوزستان، از فعالیت ها و تلاش های شبانه روزی جمعیت هلال احمر در تسهیل این روند صحبت کرد
پیوندی با اشاره به توزیع بیش از 10 هزار بسته حمایتی شامل لوازم ضروری زندگی در روزهای آینده در مناطق سیل زده، از اجرای طرح فطرانه توسط جمعیت هلال احمر استان خوزستان در روزهای پایانی ماه رمضان خبر داد.
استاندار خوزستان نیز در این دیدار از تلاش های شبانه روزی و مجدانه جمعیت هلال احمر و استان های معین در مناطق سیل زده استان تقدیر کرد.
غلامرضا شریعتی همچنین از نقش مثبت و مداخلات مؤثر جمعیت هلال احمر در روند امداد رسانی به مردم سیل زده استان خوزستان تجلیل و از مدیریت دکتر پیوندی تقدیر نمود.
شایان ذکر است، رئیس جمعیت هلال احمر پیش از دیدار با استاندار خوزستان، از سالن شهدای کاگر و محل جمع آوری و بسته بندی کمک های اهدایی مردم به مناطق سیل زده بازدید و از تلاش های شبانه ...

سرخط اخبار