خاندان آل ثانی را سرنگون کنید

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۳
خاندان آل ثانی را سرنگون کنید
یک روزنامه مطرح رژیم آل سعود در مطلبی خطاب به زائران قطری خانه خدا درخواست کرده بین مناسک حج و حمایت از خاندان آل ثانی، یکی را برگزینند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یک روزنامه مطرح عربستانی به تازگی به زائران قطری مشرف شده به خانه خدا توصیه کرده اگر به عنوان یک مسلمان خواهان اجرای مناسک حج هستند، حکومت قطر را سرنگون کنند.
 به نوشته وبگاه « العربی » مستقر در لندن، در تیتر مقاله روزنامه «عکاظ» خطاب به زائران قطری حج آمده است: «یا زیارت خانه خدا، یا حمایت از خاندان آل ثانی.»
روزنامه عربستانی خطاب به قطری های مشرف شده به خانه می گوید که به عنوان یک مسلمان باید بین وظایف مذهبی و وفاداری به کشورشان یکی را برگزینند.

تصویر روزنامه عکاظ و مقاله مربوطه
روزنامه عکاظ در مقاله خود به حاکمیت عربستان سعودی نیز پیشنهاد کرده با استفاده از میزبانی مناسک حج، از آن به عنوان یک اهرم سیاسی در روابط دیپلماتیک بحرانی کنونی خود با قطر استفاده کند.
 در بخشی از این مقاله آمده است: «لازم است که قطری ها خود را از بند رژیمی که به دین ما احترام نمی گذارد، به حقوق شهروندان خود اهمیتی نمی دهد و به مداخله، توطئه، توهم و پشتیبانی و تامین مالی تروریسم ادامه می دهد، آزاد کنند.»
به نوشته وبگاه العربی ، پیش بینی می شود که هزاران ...

[ مشاهده متن کامل خاندان آل ثانی را سرنگون کنید فارس نیوز ]

آخرین اخبار عمومی