سعیدی: انسجام ملی، قدرت منطقه ای، دفاعی و انرژی، ۴ رکن اقتدار ایران است

دریافت خبر : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۶
سعیدی: انسجام ملی، قدرت منطقه ای، دفاعی و انرژی، ۴ رکن اقتدار ایران است
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: انسجام ملی، قدرت منطقه ای، دفاعی و انرژی، ۴ رکن اقتدار ایران اسلامی است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی در سخنرانی خود در حرم مطهر حضرت معصومه ( س) در جمع مردم حاضر در راهپیمایی ۲۲ بهمن عنوان کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بسیاری از فتنه ها را خنثی کرد. دشمن در سال ۸۸ نتوانست فتنه خود را عملیاتی نماید اما ممکن است این فتنه را به سال ۹۸ موکول کند.
وی اظهار کرد: قم مرکز صدور و باروری انقلاب بوده است و همان طور که این انقلاب توانست، نقشه های آمریکا را خنثی کند، مردم نیز با صیانت از انقلاب، توجه ویژه ای به اهداف دشمن خواهند داشت تا توطئه ها خنثی شود.
سعیدی بیان کرد: قبل از سال ۲۰۰۰، جامعه اطلاعاتی آمریکا، سند امنیت ملی ۲۵ ساله ای را تنظیم کرده و در آن آورده بودند که آمریکا برای حاکمیت بر کره زمین ۶ هدف را باید دنبال کند. آنها اعلام کرده بودند اگر امریکا در این ۲۵ سال این سند را محقق نسازد از سال ۲۰۲۵ فروپاشی آمریکا آغاز می شود.
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به این ۶ هدف در سند امنیت ملی آمریکا بیان کرد: این اهداف شامل گسترش آزادی و امنیت برای اتباع امریکا و دیگران در یک جهان یکپارچه، تضعیف و خنثی سازی نیروهای بی ثبات ساز جهانی است.
وی اظهار کرد: همچنین از جمله این اهداف کمک به الحاق ۵ قدرت اصلی جهان از جمله چین، روسیه و هند به جریان اصلی نظام در حال پیدایش بین المللی و تلاش و اقدام برای کمک به جامعه بین المللی در رام کردن نیروهای واگرایی است که عنصر تغییر، عامل به وجود آمدن آنها بوده است.
سعیدی خاطرنشان کرد: آنها پیش بینی کرده بودند اگر ظرف مدت ۲۵ سال این اهداف را پیاده نکنند فروپاشی امریکا آغاز می شود؛ ۱۸ سال گذشته و وارد نوزدهمین ...

[ مشاهده متن کامل سعیدی: انسجام ملی، قدرت منطقه ای، دفاعی و انرژی، ۴ رکن اقتدار ایران است نسیم آنلاین ]

آخرین اخبار سیاسی