ساخت ایستگاههای نوین تاکسی و اتوبوس در شاهرود

دریافت خبر : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۱
ساخت ایستگاههای نوین تاکسی و اتوبوس در شاهرود
شهردار شاهرود با اشاره به اینکه ساخت ایستگاههای نوین تاکسی و اتوبوس در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت، گفت: فاز اول احداث پروژه ایستگاههای نوین در هسته مرکزی شهر در حال اجرا است .

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، محسن احمدی با بیان اینکه احداث و راه اندازی سایبان های نوین، پایانه ها و اقدامات اینچنینی حمل و نقل گامی برای استاندارد سازی حمل و نقل شهری محسوب می شود، افزود: مدیریت شهری شاهرود با بکارگیری مشاورین ترافیکی در راستای ساماندهی حمل و نقل عمومی احداث ایستگاه های تاکسی، اتوبوس و پایانه های مسیر حرکتی را در دستور کار خود قرار داد.
وی ضمن این مطلب که فاز اول پروژه در هسته مرکزی به منظور رفاه حال شهروندان، بهبود سیما و منظر شهری، افزایش ایمنی مسافر، سهولت دسترسی و اقامت در فصول گرم و سرد اقدام به ساخت سایه بان نوین در این منطقه کرد، ابراز داشت: این سایبان با مساحتی حدود ۵۱۰ متر مربع و با پیش بینی فضای انتظار مسافر و حرکت ایمن وسایل نقلیه عمومی صورت می گیرد.
شهردار شاهرود هدف از این امر را رسیدگی و ساماندهی به وضعیت ایستگاه های وسایل نقلیه عمومی، جلب رضایت شهروند و ترغیب بیشتر به استفاده از وسایل نقلیه عمومی در راستای جلوگیری از ترافیک در ساعات اوج تردد عنوان کرد و اظهار داشت: احداث ایستگاه های شهنما، مصلی و فرهنگیان نیز در حال انجام است.
اولین ایستگاه ...

[ مشاهده متن کامل ساخت ایستگاههای نوین تاکسی و اتوبوس در شاهرود بسیج نیوز ]