آس: کی روش از همین حالا دیوار را برای متوقف کردن اسپانیا آماده کرده است

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۷
آس: کی روش از همین حالا دیوار را برای متوقف کردن اسپانیا آماده کرده است
نشریه معتبر اسپانیایی نوشت: «گاهی اوقات ما مقابل تیم های بسیار قدرتمند مجبوریم که 90 دقیقه دفاع کنیم، اما مشکلی نیست»، این جمله را کی روش پیش از اولین بازی تیمش در جام جهانی مقابل مراکش در سن پترزبورگ گفت. مربی پرتغالی چیزی از برنامه هایش را مخفی نمی کند و بالعکس ذهن همه را برای دیدن یک سیستم فوق تدافعی در مقابله با اسپانیا آماده کرده است. برنامه او شبیه همان چیزی خواهد بود که مقابل مراکشی ها پیاده کرد وقتی که بدون حتی یک شوت در نیمه دوم بازی را برد. گل پیروزی بخش ایران در وقت های تلف شده به ثمر رسید و آن هم با یک گل به خودی. این دستورالعمل کی روش است: تجمع بازیکنانش در خط دفاعی تا زمانی که ناامید شدن حریف از گلزنی با حملاتش منجر به ارتکاب اشتباهی از بازیکنان آن تیم شود».

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
در حالی که کمتر کسی برای موفقیت تیم ملی ایران برای کسب امتیاز از اسپانیا شانسی قائل است، نشریه آس اسپانیا در مطلبی از آمادگی این تیم برای غافلگیر کردن شاگردان فرناندو هیرو مطلبی نوشته است.
به گزارش تسنیم، این روزنامه با تأکید بر اینکه ایران مقابل اسپانیا با یک سیستم به شدت تدافعی به میدان خواهد رفت و سرمربی پرتغالی اش هم چیزی برای پنهان کردن از رقیب ندارد، می نویسد:
«گاهی اوقات ما مقابل تیم های بسیار قدرتمند مجبوریم که 90 دقیقه دفاع کنیم، اما مشکلی نیست»، این جمله را کی روش پیش از اولین بازی تیمش در جام جهانی مقابل مراکش در سن پترزبورگ گفت. مربی پرتغالی چیزی از برنامه هایش را مخفی نمی کند و بالعکس ذهن همه را برای دیدن یک سیستم فوق تدافعی در مقابله با اسپانیا آماده کرده است. برنامه او شبیه همان چیزی خواهد بود که مقابل مراکشی ها پیاده کرد وقتی که بدون حتی یک شوت در نیمه دوم بازی را برد. گل پیروزی بخش ایران در وقت های تلف شده به ثمر رسید و آن هم با یک گل به خودی. این دستورالعمل کی روش است: تجمع بازیکنانش در خط دفاعی تا زمانی که ناامید شدن ...

[ مشاهده متن کامل آس: کی روش از همین حالا دیوار را برای متوقف کردن اسپانیا آماده کرده است انتخاب ]

آخرین اخبار انتخاب