فوتسال به شب های حساس رسید/ سومین تیم نیمه نهایی والیبال مشخص شد

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۵

به گزارش خبرنگار مهر ، شانزدهمین شب از رقابت های ورزشی جام رمضان شهرستان گرگان در رشته های فوتسال، فوتسال بسیج، والیبال، بسکتبال و فوتبال گل کوچک پیگیری شد.
مشخص شدن هشت تیم نهایی فوتسال
در شب آخر مرحله یک هشتم نهایی رقابت های فوتسال که در سالن امام خمینی (ره) گرگان در حال برگزاری است، تیم های «لوازم یدکی نصیری» و «شهید سنگدوینی» با نتیجه مشابه دو بر صفر به ترتیب از سد تیم های «قنادی سیدین» و «پاس گلستان» گذشتند و راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.
مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها شنبه چهارم خرداد آغاز می شود که «فروشگاه ورزشی پرسپولیس» با «شهدای امام رضا» دیدار می کند و «شهدای نوده ملک» به مصاف «شهدای جلین» خواهد رفت. همچنین دو دیدار دیگر این مرحله چهارشنبه هشتم خرداد برگزار خواهد شد که «زنده یاد عزیزپور» با «شهرداری گرگان» روبرو می شود و «لوازم یدکی نصیری» به مصاف «شهید سنگدوینی» خواهد رفت.
مرحله یک چهارم نهایی رقابت های فوتسال بسیج هم امشب (پنجشنبه) برگزار می شود که طبق برنامه «لوازم یدکی نصیری» با «پوشاک قرن بیست و یک»، «شهدای دزیان» با «زنده یاد منصور حبیبی»، «شادروان حسین تازیکه» با «پست بانک» و «فروشگاه ورزشی پرسپولیس» با «تیپ ۴۵ جوادالائمه» دیدار خواهند کرد. این رقابت ها با حضور ۱۲ تیم در سالن امام خمینی (ره) گرگان در حال برگزاری است.
پاس گرگان سومین تیم راه یافته به نیمه نهایی
در سومین دیدار مرحله پلی آف مسابقات والیبال تیم «پاس گرگان» با نتیجه سه بر یک از سد «مجتمع زرین» گذشت تا پس از «سرخ آبی» و «کابرن» سومین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی باشد. در ادامه مرحله پلی آف امشب (پنجشنبه) «سازمان فرهنگی، ...

سرخط اخبار