کیک های «گُلی و شیشه ای» از پارتی و تولد جا ماند!

جام جم آنلاین شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۸
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از انهدام 5 باند توزیع مواد مخدر در دو هفته گذشته خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سرهنگ محمد بخشنده با اعلام خبرفوق اظهار داشت: با رصد اطلاعاتی همکارانم در پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر فرودگاه امام خمینی (ره)، محموله شیشه جاسازی شده در انواع کنسروهای خوراکی کشف شد.
وی با اشاره به اینکه کنسروهای خوراکی حاوی بسته های ماده مخدر شیشه به مقدار ۱۷ کیلوگرم بوده، افزود: ۳ نفر از قاچاقچیانی که قصد داشتند کنسروهای حاوی بسته های مواد مخدر شیشه را از کشور خارج و به مقصد کشور اندونزی منتقل کنند؛ دستگیر شدند.
سرهنگ بخشنده اضافه کرد: این محموله فقط برای قاچاق مواد مخدر در حال توزیع بوده و به هیچ عنوان در فروشگاه های کشور چنین محصولات آلوده ای وجود ندارد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در خصوص شناسایی ۴ توزیع کننده کیک های آغشته به ماده مخدر گل در فضای مجازی، بیان کرد: با رصد اطلاعاتی دایره فتا پلیس مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی، مقدار ۲ کیلو و ۷۵۰ گرم کیک آغشته به ماده مخدر گل کشف و ۴ نفر در این رابطه دستگیر شدند.
وی در خصوص جزئیات کیک های آلوده به شیشه گفت: متاسفانه این افراد کیک های آلوده را در مهمانی ها ، پارتی ها و تولدها توزیع می کردند به طوری که در هر یک کیلوگرم از کیک ها مقدار ۵۰۰ گرم ماده مخدر شیشه مخلوط کرده بودند.
سرهنگ بخشنده در رابطه با انهدام باند توزیع کننده ماده مخدر هروئین گفت: با اشرافیت و رصد اطلاعاتی ۴ ماهه همکارانم، یک باند توزیع کننده هروئین در جنوب پایتخت منهدم و ۴ عضو اصلی باند دستگیر شدند.
وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه این افراد مقدار ۲۵۰ کیلوگرم ماده مخدر هروئین کشف و دو خودرو نیز توقیف شد.
رئیس پلیس مبارزه با ...

سرخط اخبار