امیدواری دختر امام موسی صدر

دریافت خبر : جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۵:۲۲
دختر امام صدر و مدیر موسسه امام موسی صدر گفت: منظومه فکری امام موسی صدر به ویژه در موضوعات فقهی و تمدنی پاسخگوی بسیاری از مسائل پژوهشی و تحقیقاتی روز است.

آفتاب نیوز :
حورا صدر، دختر امام موسی ظهر امروز در نشست علمی کرسی فقه و تمدن از منظر امام موسی صدر که به همت مرکز همکاری های علمی و بین المللی و پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت(ع) و موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در تالار امام مهدی(عج) پژوهشگاه برگزار شد، عنوان کرد: موسسه امام موسی صدر فعالیت های گسترده ای در معرفی اندیشه های وی در حوزه های مختلف داشته است.
مدیر موسسه امام موسی صدر افزود: منظومه فکری و اندیشه و تفکرات و ایده ها و نظریه های امام موسی صدر به ویژه در موضوعات فقهی و تمدنی پاسخگوی بسیاری از مسائل پژوهشی روز است.
وی تصریح کرد: مشارکت پژهشگاه و موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر فرصت مغتنمی را در جهت بررسی علمی موضوعات و مسائل به وجود می آورد و این تعامل ظرفیت مهمی در معرفی دیدگاه های امام موسی صدر و همچنین بهره گیری از ظرفیت پژوهشگران و محققان است.
حورا صدر بیان کرد: ایشان در بررسی مسائل فقهی و تمدنی بحث های جدید اقتصادی را مطرح می کند که هنوز پس از گذشت چند دهه تازگی دارد و اگر به خوبی تبیین شود حتی می تواند مسائل و مشکلات اقتصادی ...

[ مشاهده متن کامل امیدواری دختر امام موسی صدر آفتاب نیوز ]