قره باغی: می خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۳:۰
قره باغی: می خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است
اسفندیار قره باغی شایعه رفتنش به امریکا را تکذیب می کند و می گوید که امریکا و اسرائیل می خواهند سرنوشتی شبیه به خاشقچی را برایش رقم بزنند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا ، در روزهای گذشته شایعه ای در فضای مجازی شکل گرفت که از سفرِ اسفندیار قره باغی به امریکا حکایت داشت. این سفر از آن نظر اهمیت داشت که قره باغی خواننده آهنگ معروف «امریکا امریکا ننگ به نیرنگ تو» است. در همین رابطه اسفندیار قره باغی گفت: عده ای بیمار هستند. مقامات باید بگردند و منبع این شایعه را پیدا کنند که چه کسی این کار را کرده است. من حدود پنج سال است که از ایران خارج نشده ام. شاهد این ادعا هم اداره گذرنامه می تواند باشد. در حال حاضر ساکن تبریز هستم.
او ادامه داد: در روزهای اخیر برخی با من تماس می گیرند و می گویند که شنیده ایم امریکا هستید. من هم می گویم اگر امریکا هستم شما چطور به این راحتی تلفن من را در امریکا پیدا کردید! ایجاد این سوءاستفاده ها به مقاصد سیاسی است و مقداری هم حسادت برای لطمه زدن به من و آسیب رساندن به وجه ی نظام است.
این خواننده اپرا گفت: تا کنون به امریکا سفر نکرده ام. اسرائیل و امریکا مشتریان من هستند(با خنده می گوید). آنها دنبالم هستند که بلایی شبیه به آنچه بر سرِ خاشقچی آوردند، بر سرِ من هم پیاده کنند. خلاصه ...

[ مشاهده متن کامل قره باغی: می خواهند به سرنوشت خاشقچی دچار شوم / اپرایی واقعی در راه است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم