پیام تسلیت سرمربی تیم ملی کاراته به مناسبت درگذشت نوربخش

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۴۱
پیام تسلیت سرمربی تیم ملی کاراته به مناسبت درگذشت نوربخش
سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته و مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ورزش، درگذشت سیدتقی نوربخش را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس؛ سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور عصر روز گذشته(پنج شنبه) دچار حادثه شد.
در این سانحه رئیس و معاون پارلمانی سازمان تأمین اجتماعی جان باختند.
خودرو حامل «سیدتقی نوربخش» مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور عصر امروز دچار حادثه شد و بر اثر این سانحه سه نفر مصدوم شدند و به بیمارستان منتقل شدند. متأسفانه در این سانحه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور و «عبدالرحمن تاج الدین» معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی جان خود را از دست دادند.این تصادف در جریان بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان گلستان و در بریدگی شصت کلا اتفاق افتاده است.
سیدشهرام هروی مشاور مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در امور ورزش در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: متاسفانه باخبر شدیم عصر روز گذشته(پنج شنبه)مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در سانحه رانندگی جان خود را از دست داد، واقعا باور این اتفاق برای همه سخت است؛ نوربخش از مدیران پرتلاش، توانمند و پزشکی دلسوز و متخصص بود که قطعا از دست دادن چنین فردی برای جمعه پزشکی و ورزش کشورمان دردنا ...

[ مشاهده متن کامل پیام تسلیت سرمربی تیم ملی کاراته به مناسبت درگذشت نوربخش فارس نیوز ]