مجیدی: استقلال رویایی در راه است

جهان نیوز جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱
مربی جدید تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هواداران با صبوری از تیم حمایت کنند، چراکه استقلال رویایی به زودی ظهور خواهد کرد.

به گزارش جهان نیوز ، «فرهاد مجیدی» که هفته گذشته به عنوان مربی تیم فوتبال استقلال انتخاب شد در گفت وگو با سایت باشگاه استقلال در خصوص موضوعات مختلف صحبت کرد که شرح آنرا در زیر می خوانید:
*بازگشت به استقلال پس از پنج سال چگونه است؟
مجیدی: هیچگاه از استقلال دور نبودم و با حضور در اولین جلسه تمرین، یاد بزرگان و مربیان سابقم افتادم. روزهای خیلی خوب و خاطره انگیزی با ناصرحجازی، منصور پورحیدری و غلامحسین مظلومی داشته ام و فوتبال خودم را مدیون آنها می دانم. برای شروع کار مربیگری ام رخصت طلبیده و از بزرگان می خواهم که با حمایت ها و راهنمایی های خود، تیم را در کسب نتایج درخشان یاری کنند.
*چطور شد که به عنوان مربی استقلال انتخاب شدید؟
مجیدی: سعی کردم کلاس های خوبی بروم و نکات آموزشی لازم را یاد بگیرم و نزدیک به پنج ماه به صورت عملی در تمرینات تیم جوانان اسپانیول هم حاضر شدم و اکنون مدرک A آسیا را دارم. منتظر بودم تا باشگاه از من دعوت به همکاری کند که هفته گذشته جلسه نهایی با مدیریت و سرمربی باشگاه برگزار شد و قرار شد از نیم فصل به استقلال کمک کنم.
*چرا در گذشته پیشنهاد سرمربی گری استقلال را نپذیرفتید؟
مجیدی: در دوره ای پیشنهاد شد و من به دلیل اینکه احساس کردم شاید به عنوان سرمربی نتوانم به استقلال کمک کنم، آنرا قبول نکردم. اگر امروز به استقلال آمدم، برای این است تا به تیم کمک کنم و این توان را در خود می بینم. راه زیادی برای سرمربی شدن دارم و باید به تجربیاتم اضافه کنم و طبیعی است حضور در کنار شفر، برایم مفید خواهد بود.
*نظرتان راجع به شفر چیست؟
مجیدی: پانزده سال پیش با شفر قهرمان لیگ امارات شدم و او را به خوبی می ...

سرخط اخبار