تاثیر مصلح بر عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱
تیم برانکو هر دو مدافع راست و چپ خود را از دست داده و در آستانه فصل نقل و انتقالات قرار دارد و در این بین عملکرد دفاع چپ ذخیره این تیم در نگرش باشگاه برای خرید دفاع چپ تاثیر بسزایی دارد.

ورزش سه: سرخپوشان پایتخت در 2 بازی مهم دو بازیکن مهم و شاخص خود را از دست دادند تا کارشان برای ادامه لیگ سخت و سخت تر شود. حسین ماهینی در ابتدای بازی دربی مقابل استقلال از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد و ادامه فصل را از دست داد و در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان برابر کاشیما نیز محمد انصاری رباط صلیبی پاره کرد و حالا همچون کاپیتان دوم قرمزها تا پایان فصل خانه نشین خواهد بود.
این دو مصدومیت شدید در حالی اتفاق افتادند که تیم پرسپولیس در لیستش شاهیان عباسیان را به عنوان دفاع راست در اختیار دارد و شایان مصلح نیز تنها دفاع چپ ذخیره این تیم می باشد. بنابراین و باتوجه به حساسیت مسابقات برانکو تصمیم گرفت مصلح را در ترکیب اصلی استفاده کند اما برای دفاع راست سراغ شجاع خلیل زاده باتجربه برود اما این تصمیم ها موقتی بودند و به نوعی برانکو می خواهد با انتخاب های این چنینی کارش را راه بیاندازد و خود را به پنجره باز نقل و انتقالاتی در زمستان برساند.
پیش از این قرار بود مهدی شیری به لیست سرخ ها اضافه شود و حالا می توان او را جانشین حسین ماهینی در ترکیب اصلی دانست اما قرمزها همچنان به مدافعان دیگری هم ...

[ مشاهده متن کامل تاثیر مصلح بر عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات برترینها ]