آمریکا همواره علیه ملت های مسلمان سناریو دارد

دریافت خبر : سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۸:۲۳
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: آمریکا همواره علیه ملت های مسلمان سناریویی برای اجرا دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در یادواره شهدای حاج عمران پیرانشهر اظهار کرد: ایادی استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار بر علیه کشورهای مسلمان همواره سناریویی برای اجرا دارد.
وی با بیان اینکه در هشت سال جنگ تحمیلی دشمنان نظام اسلامی از روحیه شهادت طلبی و ایثار رزمندگان اسلام غافل بودند، ادامه داد: بنابراین آن زمان را همواره باید برای خودمان الگو و سرمشق قرار دهیم.
این مسئول خاطرنشان کرد: هر وقت در برابر استکبار عقب نشینی کردیم به نظام حمله می کنند باید همه مردم و کل جامعه در مقابل استکبار بایستیم و از خون شهیدان دفاع کنیم.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای استان با بیان اینکه دشمن حتی از تعدی به مردم بی دفاع و غیرمسلح نیز ابایی ندارد، گفت: بمباران شیمیایی سردشت و شهرستان های اطراف را کسی فراموش نکرده است.
سرایی همچنین حضور میلیونی مردم در اربعین را جواب دندان شکننده به داعش و عوامل پشت پرده آن دانست و اضافه کرد: تهدید های دشمنان را همه روزه شاهد هستیم اما مردم نشان دادند که تهدید مانع ادامه راه شهیدان نمی باشد حتی مل ...

[ مشاهده متن کامل آمریکا همواره علیه ملت های مسلمان سناریو دارد بسیج نیوز ]