بالگرد اورژانس، چوپان مجروح را به بیمارستان منتقل کرد

دریافت خبر : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴
بالگرد اورژانس، چوپان مجروح را به بیمارستان منتقل کرد
همدان- ایرنا- رئیس اورژانس هوایی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان چوپان مجروح با استفاده از بالگرد از ارتفاعات اسدآباد به بیمارستان بعثت شهر همدان منتقل شد.

نادر بزم آرا روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: یک مورد گزارش سقوط از بلندی در ارتفاعات منطقه آلموبلاغ شهرستان اسدآباد به اورژانس هوایی اطلاع رسانی شد.
وی ادامه داد: عوامل اورژانس هوایی بلافاصله در محل حادثه حضور یافتند و متوجه جراحت شدید چوپان 65 ساله به علت سقوط از ارتفاع شدند.
رئیس اورژانس هوایی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان افزود: این چوپان از ناحیه کمر و سر دچار آسیب شده بود که با انجام اقدامات اولیه درمانی و ثابت کردن بدن او بر روی برانکارد وی به داخل بالگرد منتقل شد.
بزم آرا اظهار داشت: این فرد مجروح در کمتر از هشت دقیقه به بیمارستان بعثت شهر همدان منتقل و برای ادامه درمان در این مرکز بستری شد.
وی گفت: کادر پزشکی تیم پروازی شامل تکنسین های دارای مهارت بالا و توانمند هستند که دوره های مختلف را زیر نظر وزارت بهداشت گذرانده اند.
رئیس اورژانس هوایی همدان افزود: این افراد همچنین در دوره های آموزشی با مربیگری خلبانان و با هدف یادگیری نحوه حفظ جان خود و بیمار از خطرات احتمالی در شرایط اضطراری شرکت کردند.
بزم آرا تاکید کرد: شرایط جسمی و فیزیولوژی بیمار در زمانی که ...

[ مشاهده متن کامل بالگرد اورژانس، چوپان مجروح را به بیمارستان منتقل کرد ایرنا ]