تقویت هسته مساجد برای احیای فریضه امر به معروف

دریافت خبر : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۵۰
در جلسه شورای معاونان ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم نسبت به تقویت هیئات مذهبی و هسته مساجد در احیای این فریضه الهی و مبارزه با نابه هنجاری های اجتماعی تأکید شد.

به گزارش تابناک قم، نشست شورای معاونان ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم عصر امروز با حضور مسئولان استانی در سالن محراب حرم مطهر برگزار شد.
در این جلسه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم اظهار داشت: یکی از ظرفیت های مهم و مغفول مانده امر به معروف و نهی از منکر انجام این فریضه الهی در سطح روستاها و بخش های استان است که فعالیت فراگیر و متمرکز در آن ها همراه با نتایج مثبت ویژه ای خواهد شد.
مساجد و هیئات مذهبی دو ظرفیت بزرگ در راستای احیای امر به معروف هستند
حجت الاسلام والمسلمین عباس اسکندری افزود: انجام درست و نتیجه بخش این فریضه مهم الهی نیازمند تخصیص اعتبارات لازم است، برای ترویج و احیای این فریضه اسلامی نشست ها و جلسات توجیهی فراوانی با مبلغان حوزه های علمیه انجام شده است.
وی با اشاره به ضرورت توجه بیشتر به این فریضه در سطح مبلغان دینی گفت: با برآوردهای میدانی می توان ادعا کرد که بخش قابل توجهی از امور تبلیغی مبلغان به این مسئله معطوف شده است، در سطح روستاها و بخش زمینه های بسیار مناسبی برای ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر وجود دارد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم ...

[ مشاهده متن کامل تقویت هسته مساجد برای احیای فریضه امر به معروف تابناک ]