میکسدزون یوزها: فقط به عراق فکر می کنیم

آی اسپورت شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۷

آی اسپورت – بازیکنان تیم ملی ایران بعد از پیروزی بر ویتنام، در میکسدزون اعلام کردند که از امروز فقط به بازی با عراق فکر می کنند. صحبت های تعدادی از شاگردان کارلوس کی روش را بخوانید:
آزمون: بازی سختی بود. تیم ویتنام تیم خوبی بود و آمده بودند که فوتبال بازی کند، ولی ما هم آمده بودیم که خوب کار کنیم و سه امتیاز را بگیریم. برای من مهم نیست چه کسی آقای می شود یا نمی شود یا چه کسی گل می زند یا نمی زند. مهم موفقیت تیم است. اگر من گل بزنم همه بچه ها تلاش کرده اند و اگر بازیکن دیگری هم بزند خوشحال می شویم. همین که ببریم کافی است. بازی بعدی هم برای ما حکم فینال دارد و امیدواریم بهترین نتیجه را بگیریم.
طارمی: بازی خوشبختانه با پیروزی ما خاتمه یافت. ما دو گل زدیم و این در حالی بود که شانس ثبت گل های بیشتری هم داشتیم. نتوانستیم از فرصت ها سود ببریم اما چیزی که اهمیت داشت دستیابی به سه امتیاز این بازی بود. گام اول خودمان را برای صعود برداشتیم و موفق عمل کردیم. جا دارد از حمایت هواداران نیز تشکر کنم و امیدوارم این حمایت را در دیدارهای آتی نیز شاهد باشیم. بازی با عراق نیز برای پیروزی گام خواهیم برداشت و انشاالله به برد خواهیم رسید.
دژاگه: آمده بودیم که بازی را ببریم و 6 امتیازی شویم ولی می دانستیم بازی سختی می شود هوا هم گرم بود اما از دقیقه اول تیم خوب بازی کرد و باید در این بازی ها گل اول را بزنیم وگرنه کار سخت می شود. ما قبل از نیمه اول گل را زدیم و این کار ما را راحت کرد. هر وقت که درباره ایران صحبت می شود همه از القابی مثل مدعی و شانس اول قهرمانی صحبت می کنند اما ترجیح ما این است که بازی به بازی پیش برویم و من باز هم می گویم ...

سرخط اخبار