طنین انداز شدن نوای انتظار در مساجد/گردهمایی مهدی باوران در سراسر کشور/حلقه های «صالحین» تشکیل می شود

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰
طنین انداز شدن نوای انتظار در مساجد/گردهمایی مهدی باوران در سراسر کشور/حلقه های «صالحین» تشکیل می شود
برگزاری جشن بزرگ نهم ربیع در سواحل خلیج همیشه فارس، طنین انداز شدن زمزمه های انتظار در مساجد کشور، فعال شدن بخش انتخاب مهدی یاور سال در سایت جمکران و برپایی اجتماعات مردمی مهدوی در سراسر کشور، از مهمترین اخبار مهدوی ۲۳ آبان است.

خبرگزاری شبستان ، گروه مهدویت و غدیر: در آستانه فرا رسیدن نهم ربیع الاول ، سالروز یوم الله آغاز امامت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف مجموعه ها و نهادهای مهدوی مذهبی با برنامه های متنوع و متعدد زمزمه انتظار را در کشور طنین انداز می کنند.
از این رو، اخبار امروز (چهارشنبه، 23 آبان) درباره این برنامه ها در ذیل مرور می شود:
ساحل خلیج همیشه فارس؛ میزبان جشن آغاز امامت حضرت بقیه الله(عج)

«احمد دهباشی» در مورد برنامه های نهم ربیع الاولِ بنیاد مهدی موعود(عج) استان بوشهر، اظهار کرد: از شب شهادت امام حسن عسکری(ع) برنامه های بنیاد آغاز می شود که در این راستا در شب شهادت «سید محمدحسینی»، کارشناس شبکه جهانی ولایت برای سخنرانی در یکی از مساجد بوشهر حضور می یابد. همچنین، در شام شهادت امام یازدهم(ع) (جمعه،  ۲۵ آبان) نیز در منطقه جنوبی شهر بوشهر گردهمایی بسیجیان برگزار می شود .
مدیر بنیاد مهدی موعود(عج) استان بوشهر در ادامه گفت: روز شنبه،  ۲۶ آبان همزمان با نهم ربیع الاول جشن بزرگی در کنار ساحل خلیج همیشه فارس برگزار می شود. در این مراسم «محمد رازقی پور» و «میثم ...

[ مشاهده متن کامل طنین انداز شدن نوای انتظار در مساجد/گردهمایی مهدی باوران در سراسر کشور/حلقه های «صالحین» تشکیل می شود شبستان ]