اراک| اختصاص ۳۰ درصد ارزش افزوده به شهرک های صنعتی دارای برخی ابهامات است

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹
اراک| اختصاص ۳۰ درصد ارزش افزوده به شهرک های صنعتی دارای برخی ابهامات است
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اختصاص ۳۰ درصد ارزش افزوده به شهرک های صنعتی دارای برخی ابهامات است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، سیدمهدی مقدسی ظهر امروز در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان مرکزی با اشاره به موضوع شهرک های صنعتی اظهار داشت: در رابطه با اختصاص 30 درصد ارزش افزوده واحدهای تولیدی شهرک های صنعتی به تامین زیرساخت های شهرک ها بنده جزو پیشنهاد دهنده ها بوده ام.
مقدسی بیان کرد: بنده جزو پیشنهاد دهنده های این موضوع بوده ام و در مجلس امضا کردم برای اینکه 30 درصد تعلق بگیرد متاسفانه در کمیسیون تلفیق پیشنهادی که گفته بودند صنایع را به اتفاق دوستان امضا کرده ایم 30 درصد از آن سهم ارزش افزوده به شهرک های صنعتی تعلق قرار گرفته است.
وی افزود: یک بخش مختص به خدمات و یک بخش مختص به زیرساخت بوده که بهترین راهکار است، در کمیسیون تلفیق قسمتی را به آن اضافه کردند که همان ابهام را ایجاد کرد، اکنون تنها کاری که می توان انجام داد این است که تفسیری که متن آن براساس نظر جمع باشد نوشته شود، اما در قانون ارزش افزوده جدید، چون سابقه قصور هزینه است شاید بشود در بخش هزینه ها آورده شود، اما در عین حال موضوع تفسیر را باید انجام دهیم که بخشی از ابهامات برطرف شود.
نماینده مردم ...

[ مشاهده متن کامل اراک| اختصاص ۳۰ درصد ارزش افزوده به شهرک های صنعتی دارای برخی ابهامات است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم