مسئولان ورزش صلاح بداند، بنده انجام وظیفه می کنم/هدفم همیشه موفقیت کاراته است

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۳
مسئولان ورزش صلاح بداند، بنده انجام وظیفه می کنم/هدفم همیشه موفقیت کاراته است
نایب رئیس فدراسیون کاراته در واکنش به سرپرستی اش در فدراسیون کاراته، گفت: هر چه که مسئولان وزارت ورزش صلاح بدانند، بنده قطعا انجام وظیفه خواهم کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فدراسیون کاراته یکی از فدراسیون هایی محسوب می شد که با مشکل بازنشستگی رئیس خود روبرو شده بود. محمدصادق فرجی رئیس فدراسیون قرار بود همانند مهدی تاج از قانون ایثارگری و بازنشستگی زودتر از موعد استفاده کند، اما به دلیل استفاده از خدمات ایثارگری نتوانست بازگشت کار بگیرد. وی به دنبال شکایت به دیوان عدالت اداری بود اما با توجه به تأیید قوه قضائیه، دیوان هم نمی تواند حکم دهد. با توجه به اینکه فرجی بازنشسته است به زودی باید پست خود را ترک کند. فعالیت رؤسای بازنشسته از روز گذشته ممنوع شده است. به همین دلیل شنیده شده وزارت ورزش گزینه های را برای سرپرستی فدراسیون کاراته در نظر دارد که پس از رفتن محمدصادق فرجی یکی از گزینه های خود را جایگزین وی کند.
البته طبق قانون در صورت برکناری یا استعفا رئیس فدراسیون، نایب رئیس می تواند جایگزین رئیس مستعفی شود، به همین دلیل احتمال اینکه احمد شقاقی نایب رئیس فدراسیون کاراته به عنوان سرپرست فدراسیون کاراته منصوب شود خیلی زیاد است. البته نام گزینه هایی مثل محمدشروین اسبقیان رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون ها و محسن آشوری ...

[ مشاهده متن کامل مسئولان ورزش صلاح بداند، بنده انجام وظیفه می کنم/هدفم همیشه موفقیت کاراته است فارس نیوز ]

آخرین اخبار ورزشی