برنامه های هفته بسیج در سازمان بسیج رسانه استان قزوین تشریح شد

دریافت خبر : پنج شنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۸
برنامه های هفته بسیج در سازمان بسیج رسانه استان قزوین تشریح شد
کشاورز گفت: بسیج تنها مجموعه ی فراگیری است که همه اقشار مختلف از زن و مرد و پیر و جوان، با گرایش ها و سلایق گوناگون در آن گرد آمده اند و این تنوع و تکثر در عین وحدت در ذیل عنوان بسیج، رمز همگرایی و وحدت زایی بسیج است . شکل گرفت و در عرصه های مختلف انقلاب نقش محوری و کلیدی ایفا کرد.

محمد کشاورز مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری بسیج در قزوین گفت : بسیج یکی از مولفه ها و عناصر کلیدی انقلاب اسلامی است که جایگاه ممتاز و بی نظیری در ایجاد همبستگی ملی دارد. تشکیل بسیج بیست میلیونی ایده ای بود که به فرمان معمار خردمند انقلاب اسلامی حضرت امام روح اله(ره) از همان روزهای ابتدای انقلاب اسلامی شکل گرفت و در عرصه های مختلف انقلاب نقش محوری و کلیدی ایفا کرد.
کشاورز ضمن تبریک هفته وحدت و تقارن مبارک آن با هفته بسیج گفت : بسیج تنها مجموعه ی فراگیری است که همه اقشار مختلف از زن و مرد و پیر و جوان، با گرایش ها و سلایق گوناگون در آن گرد آمده اند و این تنوع و تکثر در عین وحدت در ذیل عنوان بسیج، رمز همگرایی و وحدت زایی بسیج است .
وی با اشاره به شعار امسال هفته بسیج به لزوم تبیین دست آوردهای بسیج در آستانه چهل سالگی انقلاب و موضوع وحدت آفرینی در کشور و جهان اسلام اشاره کرد و گفت امسال برخی از خبرگزاری ها و پایگاه های خبری میزگردهای تخصصی در مورد کارکردهای بسیج در زمینه های مختلف و نقش آن در وحدت آفرینی و همچنین حمایت از مردم مظلوم و بی ...

[ مشاهده متن کامل برنامه های هفته بسیج در سازمان بسیج رسانه استان قزوین تشریح شد بسیج نیوز ]

آخرین اخبار بسیج نیوز