خواص سرم ضدچروک حاوی طلا صحت دارد؟

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۱۱
خواص سرم ضدچروک حاوی طلا صحت دارد؟
طلا روی تولید ملانین هم تأثیر دارد و آثار مضر نور خورشید را کم می کند. همچنین در کاهش التهاب و آکنه دخیل است و سبب درمان آن ها می شود...

"این سرم مؤثرترین محصول برای رفع چروک صورت است و به عنوان یک محلول ضدپیری، در یک دوره مصرف 3 ماهه، به شکلی باورنکردنی تمام عوارض پیری پوست؛ یعنی لک و چروک را از بین می برد."
"این محصول با نوسازی سلول های بنیادی پوست باعث ایجاد بافت جوان می شود و در نتیجه همه عوارض ایجاد شده از پیری پوست را برطرف می کند."
"طلای 24 عیار موجود در این محصول به نوسازی طبیعی سلول ها کمک می کند و با تحریک جریان خون باعث اکسیژن رسانی بهتر به سلول ها می شود."
نمونه تبلیغات این چنینی در حوزه محصولات آرایشی بهداشتی کم نیست! بیشتر این محصولات با این نوع ادعاها قیمت های گزافی بر محصولات خود می گذارند اما واقعاً تا چه حد می توان به آن ها اعتماد کرد؟ آیا واقعاً مؤثرند؟ در گفت وگویی با دکتر محمدعلی نیلفروش زاده این موضوع را به چالش کشیده ایم.
آقای دکتر استفاده از سلول های بنیادی موضوعی جدید در حوزه محصولات آرایشی- بهداشتی است. آیا واقعاً مؤثر هستند؟
بله، استفاده از سلول های بنیادی یا استیم سل ها در حال حاضر سر تیتر موضوعات خبری در دنیاست و برای محصولات پوستی و زیبایی هم از نام و ترکیبات آن زیاد استفاده شده ...

[ مشاهده متن کامل خواص سرم ضدچروک حاوی طلا صحت دارد؟ تبیان ]