آموزش دانشجو در مدیریت حوزه ترافیک تا مقطع دکتری

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۳
آموزش دانشجو در مدیریت حوزه ترافیک تا مقطع دکتری
گروه ناجا- فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین گفت: امروز دانشکده راهنمایی و رانندگی در دانشگاه علوم انتظامی مفتخر است تا دانشجویان را تا مقطع دکتری مدیریت ایمنی و ترافیک آموزش دهد که تعدادی از این عزیزان در حال تحصیل در این دانشگاه هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "لطفعلی بختیاری" در چهارمین همایش ملی ایمنی و ترافیک ضمن خیرمقدم به حاضران چهارمین همایش ملی ایمنی و ترافیک، اظهار داشت: دانشگاه علوم انتظامی مأموریت های متنوعی را در حوزه کاهش سوانح و تلفات جاده ای برای خود ساماندهی و برنامه ریزی های مناسبی را در این راستا انجام می دهد.
وی افزود: یکی از این مأموریت ها تربیت، آموزش و آماده سازی افسران حوزه ترافیک در کنار سایر دانشجویان است.
دبیر چهارمین همایش ملی ایمنی و ترافیک با بیان اینکه تلاش می شود افسران در بدو ورود علاوه بر یادگیری دانش پلیسی و انتظامی مدیریت حوزه ترافیک را با رویکرد مهارت محوری مبنی بر آماده سازی دانشجویان برای خدمت در این عرصه را فرا گیرند، ادامه داد: امروز خرسندیم که در بخش های کلیدی، آموزش ها و آزمون ها به صورت عملی برگزار می شود.
وی ادامه داد: امروز دانشکده راهنمایی و رانندگی در دانشگاه علوم انتظامی مفتخر است دانشجویان را تا مقطع دکتری مدیریت ایمنی و ترافیک آموزش دهد که تعدادی از این عزیزان در حال تحصیل در این دانشگاه هستند.
این مقام ارشد انتظامی به اقداماتی نظیر تولید دانش در ...

[ مشاهده متن کامل آموزش دانشجو در مدیریت حوزه ترافیک تا مقطع دکتری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ]