بن بست بیمه تکمیلی برای فرهنگیان

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰:۱۱
بن بست بیمه تکمیلی برای فرهنگیان
بیمه تکمیلی فرهنگیان که روزگاری با عنوان "بیمه طلایی" شناخته میشد حالا با فعالیت به روش صندوقی در بحث کیفیت و نحوه ارائه خدمات نارضایتی هایی را رقم زده است .

- اخبار اجتماعی -
شهرام جمالی معلم و کارشناس آموزشی در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم درباره وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان اظهار کرد: به جرات می توان گفت که نظام بیمه ای در بین کارکنان دولت یکی از ناعادلانه ترین زیر نظام های رفاهی است چون در هر دستگاهی که کارکنان آن به دلیل برخورداری از منابع مالیِ بیشتر، از دریافتی بیشتری برخوردارند، به همان نسبت از بیمه تکمیلی کارآمدتری نیز برخوردارند و بالعکس.
وی افزود: به عبارت دیگر کارکنانی که از حقوق و مزایای کمتری برخوردارند مجبورند درصد بیشتری از حقوق خود را بابت سهم بیمه تکمیلی بپردازند . پرسش این است که چرا دولت این میزان تفاوت و تبعیض را حداقل در بخش سلامت و درمان کارکنان خود به شیوه های دیگری جبران نمی کند؟
کیفیت بیمه تکمیلی رشد نمی کند
یکی از گلایه های معلمان نسبت به وضعیت بیمه تکمیلی، خدمات پایین ارائه شده است به گونه ای که برخی مراکز و بیمارستان های طرف قرارداد به تعهدات خود عمل نمی کنند. این معلم و کارشناس آموزشی در این باره عنوان کرد: خدمات درمانی ارائه شده در مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه تکمیلی فرهنگیان تقریباً در تمامی موار ...

[ مشاهده متن کامل بن بست بیمه تکمیلی برای فرهنگیان خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم