۱۰۰ کلاس بازی و یادگیری در استان قزوین راه اندازی شده است

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵
به گزارش خبرنگار مهر ، جلسه هماهنگی برگزاری همایش تربیت کودک و اهمیت شکل گیری هویت در دوران کودکی ظهر پنجشنبه با حضور رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، سیفی مشاور آموزش ابتدایی، علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری، حجت الاسلام علی نعمت اللهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، حجت الاسلام سید قریش موسوی رئیس ستاد اقامه نماز استان، مرادیان مدیرکل بازرسی و امور حقوقی استانداری، علی رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش در استانداری قزوین برگزار شد. علی رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان در این جلسه گفت: مقدمات برگزاری همایش تربیت کودک و اهمیت شکل گیری هویت در دوران کودکی را فراهم می کنیم تا بتوانیم پس از استان یزد که اولین همایش را برگزار کرد ما نیز میزبان خوبی در دومین سال باشیم. وی بیان کرد: در این همایش دنبال کار نمایشی نیستیم و می خواهیم به نتایجی برسیم که آن را در مدارس ابتدایی پیاده کنیم. رحمانی تصریح کرد: امروز فضای مدارس ابتدایی ما با گذشته بسیار تفاوت دارد و یکی از مسائل توجه به هویت اسلانی و ایرانی است که در جلسات متعدد مقدمات آن را آماده کرده ایم تا در ...

به گزارش خبرنگار مهر ، جلسه هماهنگی برگزاری همایش تربیت کودک و اهمیت شکل گیری هویت در دوران کودکی ظهر پنجشنبه با حضور رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، سیفی مشاور آموزش ابتدایی، علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری، حجت الاسلام علی نعمت اللهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، حجت الاسلام سید قریش موسوی رئیس ستاد اقامه نماز استان، مرادیان مدیرکل بازرسی و امور حقوقی استانداری، علی رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش در استانداری قزوین برگزار شد.
علی رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان در این جلسه گفت: مقدمات برگزاری همایش تربیت کودک و اهمیت شکل گیری هویت در دوران کودکی را فراهم می کنیم تا بتوانیم پس از استان یزد که اولین همایش را برگزار کرد ما نیز میزبان خوبی در دومین سال باشیم.
وی بیان کرد: در این همایش دنبال کار نمایشی نیستیم و می خواهیم به نتایجی برسیم که آن را در مدارس ابتدایی پیاده کنیم.
رحمانی تصریح کرد: امروز فضای مدارس ابتدایی ما با گذشته بسیار تفاوت دارد و یکی از مسائل توجه به هویت اسلانی و ایرانی است که در جلسات متعدد مقدمات آن را آماده کرده ایم تا در این مسیر هم گام برداریم.
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین یادآور شد: در این راستا یک کارگروه ویژه تشکیل شده و چارچوبی برای همایش تبیین شده و فراخوان پوستر و مقاله هم صورت گرفته است.
رحمانی اضافه کرد: از همه ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد تا این همایش علمی بخوبی برگزار شود و به نظر می رسد اگر همه ظرفیت ها در کنار هم قرار بگیرد می توان کارهای بزگی انجام داد.
وی بیان کرد: پیش همایش در ۱۴ منطقه برگزار شده و انتظار داریم ظرفیت ها بسیج شوند و با همدلی ...