استقبال کم نظیر مردم از تئاتر هنری و مسجدی، پیامی برای مسئولان هنری کشوری است

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲:۶
استقبال کم نظیر مردم از تئاتر هنری و مسجدی، پیامی برای مسئولان هنری کشوری است
سرپرست معاونت فرهنگی ستاد عالی کانون های مساجد کشور در بازدید از تئاتر « آزادراه» کانون حضرت رقیه(س) یزد گفت: استقبال کم نظیر مردم از تئاتر هنری و مسجدی، پیامی برای مسئولان هنری کشوری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یزد، سعید سعادتی، سرپرست معاونت فرهنگی ستاد عالی کانون های مساجد کشور شب گذشته (24 آبان) در بازدید از تئاتر عاشورایی « آزادراه» کانون فرهنگی هنری حضرت رقیه(س) یزد گفت: استقبال کم نظیر مردم از تئاتر هنری و مسجدی پیامی برای مسئولان هنری کشوری است.
وی افزود: این تئاتر مسجدی به نوعی توانسته تئاتر حرفه ای را با تئاتر صحنه ای ترکیب کند به گونه ای که هر مخاطبی خود را در صحنه حس می کند و به صورت میدانی است.
سرپرست معاونت فرهنگی ستاد عالی کانون های مساجد کشور خاطرنشان کرد: این استتقبال پرشور مردمی و برگزاری چند سانس در یک شب می تواند پیامی برای مسئولان هنری کشور باشد که بیشتر توجه به تئاتر مسجدی و مذهبی داشته باشند.
سعادتی تصریح کرد: این تئاتر به گونه ای راه را به افرادی که گذشته را انکار می کنند نشان می دهد و به نوعی پیوند بین عاشورا و اکنون است.
وی افزود: استفاده از بازیگران مختلف در این تئاتر می تواند از ویژگی های دیگر باشد به نحوی که استفاده از خرسال و بانوان می تواند ارتباط خوبی را با مخاطب برقرار کند و هر گروه سنی را نیز به درون خود ...

[ مشاهده متن کامل استقبال کم نظیر مردم از تئاتر هنری و مسجدی، پیامی برای مسئولان هنری کشوری است شبستان ]